Sestdien, 25. augustā, armēņu izcelsmes vācietis "Karalis" Artūrs Abrahams pēc punktiem uzvar savu krievu izcelsmes tautieti Robertu Štiglicu un atņem tam WBO supervidējā (76.2 kg) svara pasaules čempiona jostu

Vakar vakarā Berlīnes O2 Pasaules Arēnā Artūrs Abrahams boksēja ļoti viņam neraksturīgā manierē. Bija paredzams, ka Abrahams dosies uzbrukumā un nepārtraukti centīsies Štiglicu spiest pie ringa trosēm, bet tā vietā Artūrs izvēlējās darboties, kā "otrais numurs", provocēja savu pretinieku uz uzbrukumiem un, gandrīz, katra raunda pirmās divas minūtes darbojās aizsardzībā, bet sākoties beidzamajai trešajai minūtei kļuva manāmi aktīvāks, ātrāks, spēcīgāks un trāpīgāks, kā čempions. 12-jā raundā Roberts jūtot, ka vairs zaudēt nav ko, karstasinīgi dodas uzbrukumā, cenšoties trāpīt vienu spēcīgu sitienu, bet bija jau par vēlu... Pēc cīņas, nu jau bijušā, čempiona seja izskatījās bēdīgi- abas acis pamatīgi aizpampušas. Sānu tiesnešu punkti bija divas reizes pa 116:112 un vienu reizi 115:113, visi par labu jaunajam čempionam, nu jau arī, supervidējā svarā, Artūram Abrahamam, kura bilance šobrīd izskatās- 35 (27 KO)-3. Roberta Štiglica cīņu saraksts pēc 6 sekmīgām titula aizstāvēšanām un vakardienas zaudējuma ir 42 (23 KO)-3(2 KO).

Izskatās, ka Artūram vajadzētu savu jauno jostu aizstāvēt pret kādu no saviem bijušajiem pāri nodarītājiem!?