5. jūlijā Majoru sporta laukumā Jūrmalā, Rīgas ielā 1, sporta biedrība Fighter Elvis Promotion pirmo reizi Latvijas sporta vēsturē organizē komandu cīņu boksā starp Latvijas un Maskavas izlasēm.

Šo divu boksa komandu tikšanās ir savā nozīmē unikāla, jo vēl nekad līdz šim Latvijā nav cīnījušies vietējie bokseri pret komandu no Maskavas. Ringā kāps bokseri piecās dažādās svara kategorijās. Krievija ir viena no vadošākajām lielvalstīm pasaules amatieru boksā, Maskavas komandas sastāvā būs iekļauti nacionālo, Eiropas un pasaules čempionātu uzvarētāji un godalgoto vietu ieguvēji. Latvijas izlasi pārstāvēs mūsu valsts labākie bokseri- starptautiskās klases sporta meistars Dmitrijs Gutmans, vairākkārtējie valsts čempioni Artjoms Ramlavs un Artūrs Ahmetovs, Eiropas čempionāta medaļnieks Nikita Versockis, Eiropas un pasaules čempionātu dalībnieks Raitis Sinkevičs, kā arī aizvadītās dekādes Latvijas spēcīgākais bokseris, Eiropas Savienības čempions Nikolajs Grišuņins. Par programmas naglu kļūs profesionālā reitinga cīņa vieglajā (61.2 kg) svarā, kurā piedalīsies līdz šim zaudējumus nepazīstošais, 10 gadus Rīgā dzīvojošais armēņu nokautētājs Vagrams „Karalis" Vardanjans pret pieredzējušo pretinieku no Baltkrievijas. Turnīra vadītājs ringā būs slavenais Rīgas „Dinamo" šoumens Armands Simsons, kā arī uzstāsies Eiropā labi pazīstamā vijolniece un dziedātāja Katy Tindemark.

Biļetes uz pasākumu varēs iegādāties kasēs sacensību norises vietā, kā arī pasūtīt pa mob. tālr. 28208680 un 26443374. Biļešu cena 10 Eiro, galdiņi (4 pers.) par 150 Eiro. Sīkāku informāciju par pasākumu un tā dalībniekiem lasiet nākamajās mūsu mājas lapas publikācijās.

Video galerija

Tributo a Éder Jofre

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­