9. martā, Argentīnā notiekošajā, Francijas televīzijas organizētajā, realitātes šovā Pamestie notika traģēdija, avarēja helehopteris, kurā atradās 10 cilvēki, šova vadītājs un dalībnieki, kā arī pilots. Visi gāja bojā. Viens no bojā gājušajiem, 2008. gada Pekīnas Olimpisko Spēļu bronzas medaļas ieguvējs, bokseris Aleksi Vastīns.

Avārija notika Argentīnas ziemeļrietumos, helehopteris nogāzās no vidēja augstuma, tomēr nevienam no pasažieriem izdzīvot neizdevās. TV šovā Pamestie piedalījās, galvenokārt, Francijā atpazīstami sportisti. Starp bojā gājušajiem ir vēl divas olimpietes, peldētāja Kamilla Muffā un burātāja Florensa Arto.

Aleksi Vastīns izcīnīja bronzas godalgu Pekīnas Olimpiādē pirmajā pusvidējā (64 kg) svarā, pusfinālā piekāpjoties nākamajam čempionam Fēliksam Diazam no Dominikānas Republikas. 2010. gadā Aleksi kļuva par Eiropas vicečempionu Maskavā, kā arī piedalījās 2012. gada Olimpiskajās Spēlēs Londonā, kur izstājās ceturdaļfinālā. Liktenīgas traģēdijas ir piemeklējušas Vastīnu ģimeni, pirms diviem mēnešiem autokatastrofā gāja bojā sportista jaunākā māsa, 21-gadīgā Selīna, kura arī cīnījās amatieru ringā. Aleksi Vastīnam bija 28!

Video galerija

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­