Šodien, 23. septembrī, traģiski gājis bojā viens no izcilākajiem Āfrikas smagsvariem, dienvidāfrikānis Korijs Sanderss

Korijs Sanderss dzimis 1966. gada 7. janvārī Dienvidāfrikas galvaspilsētā Pretorijā. Bez īpašas amatieru karjēras, 1989. gadā pārgāja profesionāļos, kur uzreiz sevi apliecināja, kā ļoti spēcīgi sitošs kreilis. Pirmajos 8 savas karjēras gados nokautē vienu aiz otra savus pretiniekus, piedzīvodams tikai vienu zaudi, bet arī neapliecinādams sevi, kā ko īpašu. 1997. gadā Korijs izcīna mazāk prestižo WBU jostu un aizstāv to trīs reizes. Bet lielākais Sandersa panākums tiek sasniegts 2003. gada martā, kad vācu Hannoverā viņš 2. raundā sensocionāli nokautē ukraini Vladimiru Kļičko un atņem tam WBO titulu. Gandrīz gadu vēlāk, neaizvadīdams ne cīņas un vakantēdams savu titulu, nu jau par vakanto WBC jostu, Korijs, ar tehnisko nokautu 8. raundā, zaudē vecākajam no brāļiem, Vitālijam. Savu beidzamo cīņu Sanderss aizvadīja 2008. gadā, pabeidzot karjēru ar rekordu 42(31 KO)-4(4 KO).

Šovakar, svinot sava krustdēla 21. dzimšanas dienu, restorānam, kurā atradās Sandersa ģimene, Pretorijas priekšpilsētā, tika izdarīts bruņots uzbrukums laupīšanas nolūkā. Korijs tika sašauts vēderā, un vēlāk no savainojumiem slimnīca nomira. Korijam Sandersam bija 46 gadi!

Video galerija

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­