Šī intervija ar divkārtējo olimpisko čempionu, ukraini Vasiliju Lomačenko, notika 2014. gada janvārī Kalifornijas kalnienē, kur bokseris gatavojās savai pirmajai profesionālajai ciņai par titulu, WBO versijas jostu pusvieglajā (57 kg) svarā, pret esošo čempionu, meksikāni Orlando Salido.

Visu laiku izcilākais bokseris. Viena no 20. gs. spilgtākajām sporta un pasaules personībām. Olimpiskais čempions un absolūtais pasaules čempions profesionāļiem smagajā svarā. Boksa Karalis- Muhameds Ali. Šeit tikai dažas no viņa zvaigžņotajām replikām.

Šie jautājumi un atbildes tika paņemtas no rubrikas Jautājumi un Atbildes ar Roju Džonsu, HBO televīzijas portālā, 2013. gada aprīlī. Šajā intervijā leģendārais Rojs Džonss atbild uz dažādu cilvēku visdažādākajiem jautājumiem, par savu pagātni un tagadni, par boksu un bokseriem, un par vēl daudzām interesantām lietām ar šo tēmu saistītām.

Šī interesantā intervija ar bijušo absolūto pasaules čempionu supersmagajā svarā notika 2012. gada aprīlī Lasvegasā. Maiks stāsta par savu jaunības mīlestību Robinu Givensu, savu attieksmi pret šodienas boksu un labākajiem bokseriem, kā arī simpātiju pret MMA.

Šī intervija notika 2011. gadā. Neskatoties uz to, ka Fjodors Jemeļjāņenko ir, iespējams, visu laiku izcilākais jaukto stilu cīkstonis, saruna ar viņu notika tieši pēc viņa trijiem zaudējumiem, kurus Fjodors piedzīvoja pēc kārtas

Felikss Savons ir 3-kārtējais Olimpiāžu uzvarētājs, 6-kārtējais pasaules čempions un 14-kārtējais Kubas nacionālais čempions. Viņš ir smagsvars un viens no visu laiku izcilākajiem amatieru bokseriem uz mūsu planētas!

Viens no pasaules visu laiku izcilākajiem kikbokseriem Hūsta kungs, jeb Mr. Perfect, sniedza mums šo interviju 2008. gada 18. oktobrī Liepājā, kur ieradās uz turnīru "Milžu cīņas" ar vienu no saviem labākajiem audzēkņiem.

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­