Šodien, sestdien 11. augustā, EXCEL Arēnā Londonā fināla cīņas aizvada bokseri 5 svara kategorijās- visvieglākajā (49 kg), pusvieglajā (56 kg), pirmajā pusvidējā (64 kg), vidējā (75 kg) un smagajā (91 kg)

49 kg

Ringā divi veterāni- 31 g.v. ķīnietis Ču Šimings un 32 g.v. Kaeo Pongprajuns no Taizemes. Pirmais raunds aizrit līdzīgi, Pongprajuns cenšas saīsināt distanci, un kādam no bokseriem atdot virsroku ir grūti. Otrajā, nekas daudz nemainās, bet Ču centieni apsteigt taizemieti ir arvien efektīvāki. Trešajā daudz aktīvāks ir Pongprajuns, Ču nestrādā pats un nedod to darīt pretiniekam, par ko viņam tiek izdarīta piezīme. Uzvarētāju noteikt joprojām sarežģīti. Tomēr, par divkārtēju olimpisko čempionu kļūst Ču Šimings no Ķīnas 13:10. Publika neapmierināta, bet Ču, pilnīgi noteikti, var nosaukt par izcilāko Āzijas amatieru bokseri!

56 kg

Anglis Lūks Kempbels un Džons Džo Nevins no Īrijas. Pirmajā raundā Nevins uzbrūk un liekas ne tikai agresīvāks, bet arī precīzāks. Otrajā scenārijs nemainās- īrs uzbrūk un trāpa, Kempbels kavē ar pretuzbrukumiem. Trešajā Nevins nokļūst nokdaunā, bet arī pēc tiesneša noskaitīšanas viņš savu presingu nemazina. Īru bokseris dominē lielāko daļu cīņas, bet....tiesneši uzvaru, ar 14:11, piespriež 24-gadīgajam Lūkam Kempbelam no Anglijas!

64 kg

Kubietis Rosniels Iglesiass un Deniss Berinčiks no Ukrainas. Berinčiks uzsāk ļoti agresīvi, bet jau pirmā raunda vidū, kubietis liek viņam saprast, ka par ringa saimnieka nosaukumu nāksies pacīnīties. Otrajā abi bokseri strauji kāpina tempu. Viss trešais raunds paiet ringa centrā, uzvarētāju noteikt ir sarežģīti. Tiesneši nolemj; par olimpisko čempionu kļūst Rosniels Iglesiass no Kubas 21:15!

75 kg

Unikāls fināls! Šo valstu bokseri vēl nekad nav tikušies savā starpā fināla cīņās, brazīlietis Eskiva Falkao un Riota Murata no Japānas. Pirmais raunds paiet cīņā par ringa centru. Otrajā, it kā aktīvāks, paliek japānis, bet nevarētu teikt, ka viņš ir arī precīzāks, drīzāk par tādu var nosaukt brazīlieti. Trešajā jūtams abpusējs nogurums, brazīlietis saņem piezīmi par pretinieka turēšanu, pēc kuras kāpina tempu un savu aktivitāti, liekas, ka ar to Falkao vajadzētu pietikt, bet... Tiesneši par vienu punktu augstāk novērtē japāni- 14:13. Riota Murata kļūst par otro japāņu olimpisko boksa čempionu!

91 kg

Ringā divi pasaules čempioni- ukrainis Aleksandrs Usiks un Klemente Russo no Itālijas. Pirmajā raundā Usiks ir uzmanīgs, turpretī, itālis nekaunīgāks, ar ko, droši vien, iekaro tiesnešu simpātijas. Otrajā abi bokseri kļūst aktīvāki, Usiks sāk trāpīt, Russo savert un turēt, kā vienmēr, bet ukrainis joprojām saspringts. Trešajā atklāta bezkompromisu kauja, liekas pārliecinošāks ir Aleksandrs Usiks. Viņu tiesneši arī nosauc par trešo olimpisko čempionu, 14:11, no Ukrainas!

Video galerija

THE TRIBUTE TO MIGUEL COTTO

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­