Šodien, 12. augustā, Londonas Olimpiādes pēdējās fināla cīņas piecos svaros- vieglākajā (52 kg), vieglajā (60kg), otrajā pusvidējā (69 kg), pussmagajā (81 kg) un supersmagajā (virs 91 kg)

52 kg

Mongolis Tugscogts Ņambajars pret Robeisi Ramirezu no Kubas. Šī cīņa atgādināja īsto profu kauju! 18-gadīgais kubiešu brīnumzēns Ramirezs tikai pašā cīņas izskaņā prata izraut uzvaru no 20-gadīgā mongoļu boksera, 17:14. Starp citu, Ramirezs ir vēl tikai jaunietis un pieaugušo kārtā viņam vajadzētu sākt boksēt tikai nākamgad!

60 kg

Ukrainis Vasilijs Lomačenko pret Hanu Sunčulu no Dienvidkorejas. Par vēl vienu divkārtējo olimpisko čempionu boksā Londonā kļuva ukrainis Lomačenko! Pārliecinoši, gan distancē, gan tūvcīņā, viņš apspēlē savu korejiešu oponentu, 19:9, un tagad viņu droši var nosaukt par Ukrainas visu laiku izcilāko amatieru bokseri!

69 kg

Velsietis Freds Evanss pret Seriku Sapījevu no Kazahstānas. Divkārtējais pasaules čempions Sapījevs uzsāka cīņu ļoti aktīvi. Viņš labi apzinājās, ka līdzīgā cīņā, virsroku pār mājinieku bokseri, britu Evansu, viņam neviens neatdos. Turpretī, pats Evanss bija sasprindzis un neaktīvs. Iespējams, papildus spriedzi viņam piedeva skaļo pretinieka titulu apziņa, iespējams, bija jūtams, turnīra gaitā, sakrātais nogurums!? Tā vai citādi, Seriks Sapījevs uzvar pārliecinoši, 17:9, un visiem saviem tituliem pievieno vēl arī olimpiskā čempiona nosaukumu!

81 kg

Krievs Jegors Mehoncevs pret Adilbeku Nijazimbetovu no Kazahstānas. Pirmajā raundā ringā dominē krievs, bet rezultāts, ar vienu punktu, par labu kazaham. Otrajā Mehonceva spiediens pastiprinās, bet viņam atdod tikai vienu punktu! Trešajā raundā, Krievijas boksera iniciatīva ir vēl redzamāka, bet tiesnešu punktu skaits ir 15:15! Izdarīto sitienu skaitījums parāda, ka aktīvāks, tomēr, ir bijis Jegors Mehoncevs, viņš arī tiek pasludināts par uzvarētāju!

virs 91 kg

Itālis Roberto Kamarelle pret Entoniju Džošua no Anglijas. Pirmajā Kamarelle pārtver iniciatīvu, Džošua darbojas no aizsardzības, bet bieži tīriem sitieniem aizsniedz itāļa galvu. Otrais raunds ir ļoti līdzīgs, grūti to kādam atdot, bet tiesneši trīs punktus piespriež par labu Kamarellem. Trešajā aizsākas atkāta spēcīgu sitienu apmaiņa, kurš labāks, atkal grūti noteikt, iespējams, anglis bija nedaudz precīzāks un ātrāks... Vārdu sakot, policistam no Itālijas, Roberto Kamarellem, neizdodas kļūt par olimpisko čempionu otro reizi, pie rezultāta 18:18, par uzvarētāju pasludina Entoniju Džošua! Nu ļoti jau britiem vajag jauno Lenoksu Lūisu!

Video galerija

Tributo a Éder Jofre

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­