Sestdien, 8. septembrī, abās Atlantijas okeāna piekrastēs cīnīsies daži pasaules labākie bokseri. Supervidējā svara supercīņa Štatos un supersmagā svara titulcīņa Krievijā, kā arī ļoti aizraujošas iesildošās cīņas

Oklendā, Kalifornijā notiks supervidējā (76.2 kg) svara supercīņa starp diviem, iespējams, šodienas pasaules labākajiem bokseriem. Super Sešinieka sērijas uzvarētājs Andrē Vords aizstāvēs savas WBA un WBC jostas pret Čadu Dousonu, kurš dēļ šīs cīņas vakantēja savu WBC pussmagā (79.4 kg) svara čempiona titulu. Vordam šī būs 5-tā WBA titula aizstāvēšana un pirmā WBC titula, viņš joprojām ir neuzvarēts svās 25 cīņās, no kurām 13 viņš uzvarēja ar nokautu. Dousons ir 7-kārtējais pussmagā svara WBC un IBF versiju čempions ar 31 (17 KO)-1 un 2 nenotikušām cīņām, ar vienīgo zaudējumu kanādietim Žanam Paskālam 2010. gadā un spīdošu uzvaru pār Bernardu Hopkinsu š.g. aprīlī. Šī tiešām būs 50/50 cīņa!

Šajā pašā šovā meksikāņu kreilis Antonio Demarko otro reizi centīsies aizstāvēt savu WBC jostu vieglajā (61.2 kg) svarā pret augumā garo un bīstamo Džonu Molinu no ASV, kura cīņas ir 24(19 KO)-1. Pats Demarko savu titulu izcīnija 2011. gada oktobrī ar tehnisko nokautu 11-jā raundā pieveicot Horhe Linaresu no Venecuēlas, viņa cīņu saraksts ir sekojošs; 27(20 KO)-2(1 KO)-1.

Nevar neko daudz pateikt par nākamo cīņu Maskavā, izņemot to, ka ja iepriekš slavenie brāļi Kļičko izvēlējās sev pretiniekus, kurus jau reiz bija nokautējuši, bokserus, kuri 5-10 gadus atpakaļ nemaz nebija slikti un atgriezās tikai tāpēc lai par pieklājīgu algas dienu būt piekautiem vēlreiz, tad tagad "viedie brāļi" izvēlās sev pretiniekos bokserus, kurus vispār neviens nezin! Tā vecākais no brāļiem, 41 g.v. Vitālijs šoreiz ir izvēlējies aizstāvēt savu WBC jostu pret 27 g.v. Vācijā dzīvojošo libānieti Manuelu Čaru. Čars, iespējams, nav nemaz slikts puisis pēc dabas, bet vairāk gan izskatās pēc kultūrista, nekā pēc boksera, ir guvis uzvaras katrā no savām 21 cīņām, 11 ar KO, no viss ievērojamākajiem pretiniekiem ir uzvarējis tādus "novītušas zvaigznes", kā angli Deniju Viljamsu un ukraini Tarasu Bidenko, kas nu galīgi nav pietiekami noiets ceļš līdz cīņai par pasaules čempiona jostu! Pašam čempionam ir 44(40 KO)-2(2 KO) un izskatās, ka viņš ir arī pietiekami nodrošinājies vēl vienai pārliecinošai uzvarai. Kā saka, "Kad tik visi ir apmierināti..."

Un vēl viens pasaules eksčempions cīnīsies Ņūarkā, Ņūdžersijas štatā. 35 g.v. polis Tomašs Adameks, bijušais WBC čempions pussmagajā (79.4 kg) un IBF čempions smagajā (90.7 kg), kā arī WBC supersmagā (+90.7 kg) svara vicečempions aizstāvēs savu IBF versijas Ziemeļamērikas čempiona titulu. Adamekam pašreiz ir 46(28 KO)-2(1 KO), un pretī viņam stāsies 33 g.v. amerikānis Treviss Vokers, kurš ļoti spēcīgi sit, bet gan neparāk ir spējīgs uzņemt sitienus. Vokera cīņu uzskaitījums ir 39(31 KO)-7(5 KO)-1, un neskatoties ne uz ko ir nocīnījies un zaudējis tikai pēc punktiem tādiem meistariem, kā pasaules eksčempions Ruslans Šagajevs un tagadējais Eiropas čempions Kubrats Puļevs.

Tātad, šis sestdienas vakars būs ļoti aizraujošs visiem boksa faniem!

Video galerija

MICHAEL MOORER- 50!!!

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­