No 29. līdz 31. martam Būlduru Dārzkopības vidusskolas sporta hallē, Jūrmalā, notika kārtējais valsts čempionāts boksā. Lasiet finālcīņu rezultātus.

Visvieglākais svars (49 kg)

Daugavpilietis Dmitrijs Zahārovs un Zigurds Krauklis no Jūrmalas uzsāka cīņu asi un bez izlūkdarbībām, apmainoties spēcīgiem sitieniem no vidējās distances. Cīņas otrajā minūtē Zaharovs izdara netīšu sitienu zem jostas vietas, par ko viņam tiek anulēts punkts. Apmēram minūti vēlāk daugavpilietis izdara spēcīgu sitienu pa ķermeni, aknu rajonā, no kura Krauklis nonāk uz ringa dēļiem. Zahārova uzvara ar redzamo pārsvaru!

Vieglākais svars (52 kg)

Jūrmalnieks Ilgvars Krauklis cenšās dominēt ringā pār Farhadu Artikovu no Daugavpils. Krauklim ir teritoriāls pārsvars, bet abi bokseri ir salīdzinoši pasīvi. Darbība ringā sāk aktivizēties trešajā raundā. Grūti kādam no bokseriem atdot priekšroku, bet tiesneši ar rezultātu 7:6 par uzvarētāju pasludina daugavpilieti.

Pusvieglais svars (56 kg)

Sīva cīņa izvēršās starp Rustamu Krauču no Jūrmalas un Ēvaldu Teikmani no Daugavpils. Kraučs ir ātrāks un precīzāks pirmajos divos raundos. Trešajā raundā Teikmanis iet uz visu banku, jūrmalnieks aktīvi kustās, izmantojot kāju darbību, nirienus un noliecienus, seko atklāta sitienu apmaiņa. Rezultāts neizšķirts, 8:8, bet kompjūters parāda, ka sitienu izpildē aktīvāks bijis Kraučs. Jūrmalai zelts!

Vieglais svars (60 kg)

Divu "Sidneja 2000" kluba bokseru Artūra Smajsa un Artjoma Ramlava konkurencē pārleicinošs pārsvars pieredzējušākajam Ramlavam. Otrajā raundā Smajss nonāk nokdaunā pēc kreiļa Ramlava spēcīgā kreisā āķa. Rezultāts 3:10.

Pirmais pusvidējais svars (64 kg)

Uz cīņu pret pēdējo gadu valsts spēcīgākā šīs svara kategorijas bokseri Artūru Ahmetovu no "Sidneja 2000" neiznāk Vladislavs Govarnovskis no Jūrmalas.

Pusvidējais svars (69 kg)

Ļoti spraiga cīņa starp diviem komandas biedriem no "Sidneja 2000", 2012. gada jauniešu pasaules čempionāta dalībniekiem, Genādiju Merkulovu un Sergeju Marčenko. Pārliecinošāk uzsāk Merkulovs. Otrajā raundā negaidīti agresīvi darbojās Marčenko. Trešajā raundā bokseri pārsvarā cīnās vidējā distancē, liekās, ka fiziskais pārsvars un precizitāte ir Genādija pusē. Tomēr tiesneši, ar rezultātu 5:4, par uzvarētāju pasludina Marčenko!

Vidējais svars (75 kg)

Vē divu "Sidneja 2000" bokseru savstarpējā cīņa. Vladislavs Jaškuļs pārliecinoši apspēlē Raimondu Sniedzi divus pirmos raundus. Trešajā Sniedze kļūst agresīvāks un, apmēram, minūti līdz beigām viņam izdodās spēcīgs kreisais āķis. Jaškuļs saļodzās ceļos un nokrīt. Tiesnesis atskaita nokdaunu, Jaškuļs pieceļās, bet manāmi grīļojās. Cīņa tiek apturēta ar tehnisko nokautu, uzvar Sniedze!

Pussmagais svars (81 kg)

Latvijas, pēdējo gadu, labākais bokseris ventspilnieks Nikolajs Grišuņins demonstrē savu klasi un pieredzi cīņā pret 2011. gada jauniešu Eiropas čempionāta bronzas medaļas ieguvēju Ņikitu Versocki no Olaines. Tomēr, arī olainietis parāda, iespējams, labāko cīņu savā karjērā līdz šim, trešajā raundā Grišuņins izskatās noguris, jo Versockis nemitīgi uzbrūk. Pelnīta uzvara un kārtējais čempiona tituls Nikolajam. 8:6. Grišuņins tiek atzīts arī par čempionāta tehniskāko bokseri!

Smagais svars (91 kg)

Sidnejietis Raitis Sinkevičs uzsāk cīņu pierastā uzbrūkošā stilā un jau pirmajā raundā, pēc sitiena pa ķermeni, sūta nokdaunā Ralfu Vilcānu no RVT boksa kluba. Otrajā Vilcāns sāk aktivizēties, bet bieži izlaiž sitienus pa augsti pacelto galvu. Trešajā vēl aktīvāks kļūst Vilcāns, bet tomēr Sinkeviča pieredze ļauj tam saglabāt cīņas sākumā iegūto punktu pārsvaru. 12:7, čempions Sinkevičs!

supersmagais svars (virs 91)

Pagājušā gada valsts čempions Ņikita Maculevičs (Sidneja 2000) traumē labo plaukstu pusfināla cīņā un neiznāk uz izšķirošo dueli ar Ņikitu Petrovu no Jelgavas, kurš arī kļūst par Latvijas čempionu.

 

 

 

Video galerija

MICHAEL MOORER- 50!!!

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­