Šodien, 30. septembrī, savu Dzimšanas dienu svin, iespējams, viens no visu laiku izcilākajiem pusvieglo svaru bokseriem, kubietis Gijermo Rigondo

Gijermo Rigondo dzimis 1980. gadā, Santjago de Kubā. Viņš tiek uzskatīts par izcilāko pirmā pusvieglā (54 kg) svara bokseri, kurš jebkad ir kāpis ringā. Amatieros aizvadījis gandrīz 400 cīņas, no kurām zaudējis tikai 12! Uzvarējis visos prestižākajos turnīros atkārtoti. Septiņas reizes bijis Kubas čempions, divas reizes olimpiskais čempions- 2000. gadā Sidnejā un 2004. gadā Atēnās, divas reizes kļuvis par pasaules čempionu- 2001-jā Bēlfastā un 2005-jā Miņjaņā (Ķīnā), divas reizes izcīnījis Pasaules kausu- 2002-jā Astanā (Kazahstānā) un 2005-jā Maskavā, kā arī vienu reizi ir uzvarējis Panamerikas Spēlēs, 2003-jā Santodomingo (Dom. Republikā).

2009. gada februārī Meksikā, Rigondo ar vēl vienu komandas biedru palūdz politisko patvērumu, vēlāk pārceļojot uz Savienotajām Valstīm, apmetās Maijami, Floridā, kur paraksta profesionālo līgumu.

Profesionāļos Gijermo iemanto iesauku "Šakālis". Slavenais treneris Fredijs Roučs izsakās, ka Rigondo ir, iespējams, lielākais talants, kādu jebkad viņam ir nācies redzēt. 2012. gada 21. janvārī, tikai savā devītajā cīņā profesionālajā ringā, Rigondo kļūst par WBA pasaules čempionu pirmajā pusvieglajā (55.3 kg) svarā, Lasvegasā 6-jā raundā nokautējot amerikāni Riko Ramosu. Šobrīd Gijermo Rigondo ir viens no pasaules aktuālākajām figūrām profesionālajā boksā, viņa cīņu uzskaitījums ir 12(8 KO)-0, un šodien viņš atzīmē savu 33. gadadienu!

                                                                      

Video galerija

Wilfredo Gomez- 60!!!

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­