Naktī uz 13. oktobri, Lasvegasā, notika trīs aizraujošas boksa cīņas. Divās tika izcīnītas čempionu jostas, bet vienā bijušais amatieru zvaigzne debitēja profesionālajā ringā.

Galvenajā vakara cīņā izrādījās, ka nevis uzbrūkoša un agresīva taktika, bet tieši otrādi, nogaidoša stratēģija nesīs panākumu šīs cīņas uzvarētājam. 40-gadīgais meksikānis Huans Manuels "Dinamīts" Markezs uzsāka ļoti uzmanīgi, provocējot savu pretinieku, 30-gadīgo amerikāni Timotiju Bredliju, ar iesauku Tuksneša Vētra, uzbrukumiem, bet tad precīzi sagaidot to un pretuzbrūkot. Tādā veidā pirmajā cīņas daļā pārliecinoši dominēja Markezs. Toties pēc sestā raunda Bredlijs piespiež savu pieredzējušo oponentu samainīties lomām, un tagad jau Markezam nācās doties uzbrukumos, bet jaunākais, tomēr jau ļoti viltīgais un gudrais Bredlijs sagaidīja to un atbildēja zibenīgām sitienu sērijām. Otrā cīņas daļa, kā arī nobeigums pieder Bredlijam. Sānu tiesnešu lēmums ir strīdīgs- viens tiesnesis ar rezultātu 115:113 uzvaru atdod Markezam, otrs, ar tādu pašu punktu skaitu, Bredlijam. Trešais tiesnesis ar rezultātu 116:112 priekšroku atdod Timotijam Bredlijam, kurš tādā veidā nosargā savu WBO pusvidējā (66.6 kg) svara titulu un joprojām ir neuzvarēts ringā, viņa bilance tagad ir 31(12 KO)-0. Savukārt Markezam tagad ir 55(40 KO)-7-1. Izskatās, ka meksikāņu leģendai jāpadomā kārtīgi, ko iesākt tālāk!?

Par vakanto čempiona titulu WBO versijā pusvieglajā (57 kg) svarā, 32-gadīgais meksikānis Orlando Salido septītajā raundā nokautēja savu vienaudzi un vārda brāli Orlando Krūzu no Puertoriko. Salido kombinācija, labais no sāna-kreisais no apakšas, bija ātra un precīza, Krūzs nespēja piecelties kājās arī pēc 10 sekunžu atskaites. Orlando Salido cīņu bilance tagad ir 40(28 KO)-12(5 KO)-2, un viņš jau trešo reizi kļūst par pasaules čempionu. Viņa puertorikāņu vārda brālim šis bija jau trešais zaudējums, Krūzam tagad 20(10 KO)-3(3 KO)-1.

Savu profesionālo debiju ļoti veiksmīgi aizvadīja divkārtējais olimpiskais čempions un pēdējās piecgades pasaules labākais bokseris amatieru ringā, 25-gadīgais ukrainis Vasilijs Lomačenko. Jau pirmajā cīņā, pusvieglajā (57 kg) svarā, Vasilijs izvēlējās cīnīties desmit raundus pret pieredzējušu pretinieku. Un neskatoties uz šo faktu, Lomačenko neatstāj ne mazāko cerību 25-gadīgajam Hosē Ramirezam no Meksikas. Jau pirmajā raundā Vasilijs "nosēdina" meksikāni pa aknu. 4-jā raundā, pēc dubūltsitiena pa to pašu ķermeņa daļu, meksikānis nokrīt un vairs nepieceļās. Pirmā cīņa, pirmā uzvara, pirmais nokauts! Ramireza bilance šobrīd izskatās tā- 25(15 KO)-4(1 KO).

Video galerija

Wilfredo Gomez- 60!!!

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­