Naktī no 12. uz 13. oktobri, Lasvegasā, notiks cīņa starp diviem, šodien kopējā P4P bokseru reitinga vadošo pozīciju īpašniekiem. Amerikānis Timotijs Bredlijs centīsies nosargāt savu WBO pusvidējā (66.6 kg) jostu pret Huanu Manuelu Markezu no Meksikas.

Abi pretinieki ir pēdējie pret kuriem piedzīvoja sakāvi pats Menijs Pakjao. Tomēr, vajag atzīmēt, ka 30-gadīgais Bredlijs savas pēdējās divas uzvaras, gan pār jau pieminēto Pakjao, gan arī pret krievu Ruslanu Provodņikovu, guva, maigi izsakoties, nosacīti. Savukārt, 40-gadīgais Markezs burtiski satricināja pasauli, smagi nokautējot Pakmanu! Vispār, rodās iespaids, ka Markezs ar vecumu kļūst arvien labāks un bīstamāks. Tātad, ko mēs varam sagaidīt no šo divu īsteno gladiatoru cīņas!?

PROGNOZE: Kā rāda prakse, Bredlijs jūt manāmas neērtības pret pretiniekiem, kuri neatkāpjās, bet gan otrādi, uzbrūk un cenšās pārsist Timotiju. Manuprāt, Bredlijam jāpaļaujās uz savām sitienu eksplozijas spējām un uz cerību pieķert Markezu ar trāpīgu sitienu vai sēriju. Kaut gan Pakjao, pie šādiem nosacīkumiem, Markezu piebeigt neizdevās! Pats Markezs "pielips" pie Bredlija jau no pirmā gonga un centīsies "kausēt" Timotiju līdz pašam beidzamajam raundam, vai arī pacentīsies nokautēt to agrāk. Domāju, ka šeit viss būs atkarīgs no tā, kurš no bokseriem būs vairāk sakoncentrēts uz uzvaru. Jebkurā gadījumā mūs sagaida ļoti interesanta spēkošanās. Es liktu 60/40 uz Markezu!

Šajā pašā vakarā, šajā pašā ringā profesionāļos debitēs divkārtējais olimpiskais čempions Vasilijs Lomačenko no Ukrainas. Viņa pretinieks būs meksikānis Hosē Ramirezs, kuram šī būs jau 29. cīņa profesionālajā ringā!

Video galerija

Wilfredo Gomez- 60!!!

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­