Ir kļuvis zināms Maskavas izlases sastāvs, kurš 5. jūlijā Majoru sporta laukumā cīnīsies pret Latvijas nacionālo izlasi boksa komandu mačā, kura organizētāja ir biedrība Fighter Elvis Promotion. Lūk, bokseri, kuri kāps Jūrmalas ringā.

Pusvieglais svars- 56 kg

Viens no mūsu komandas līderiem, vairākkārtējais valsts čempions, 23-gadīgais Dmitrijs Gutmanis no Rīgas BK Sidneja 2000, ringā ir aizvadījis 200 cīņas, kurās guvis 153 uzvaras. Dmitrijs ir starptautiskās klases sporta meistars, šo titulu viņš ieguva cīnoties Krievijā, kas pats par sevi ir ļoti augsts sasniegums! Vairākkārtīgi Gutmanis ir pārstāvējis Latviju Eiropas un pasaules čempionātos. Par Dmitrija pretinieku kļūs jaunais, bet ļoti tehniskais bokseris no Stavropoles, 18-gadīgais Zoriks Stepaņjans. Zoriks ir izcīnījis Krievijas jauniešu čempionāta sudraba medaļu šī gada februārī.

Vieglais svars- 60 kg

24-gadīgais rīdzinieks Artjoms Ramlavs, no BK Sidneja 2000, savu cīņu bilanci neskaita. Artjoms ir 6-kārtējais valsts čempions, ir uzvarējis Baltijas, kā arī piedalījies Eiropas un pasaules čempionātos. Ramlava cīņas stils ir tehnisks bokss, nepārtraukti kāpinot cīņas tempu, tāpēc viņa tikšanās pret augumā garāku (180 cm) un spēcīgi sitošo pančeri no Krasnokamenskas, Aizbaikāla apgabala, 24-gadīgo Iļju Bļiņņikovu, būs ļoti neparedzama. Bļiņņikovs ir pieredzējis bokseris, sporta meistars. Ringā aizvadījis 135 cīņas, kurās guvis 115 uzvaras. Ir izcīnījis medaļu Maskavas Kausā un kļuvis par Centrālā Federālā Apgabala, un citu starptautisko turnīru uzvarētāju.

Pirmais pusvidējais svars- 64 kg

25-gadīgais rīdzinieks Artūrs Ahmetovs no BK Sidneja 2000, pirms savas boksera karjēras kļuvis par kikboksa pasaules čempionu. Būdams bokseris, Artūrs trīs reizes uzvarēja Latvijas čempionātā un ir piedalījies pasaules un kontinentālajas meistarsacīkstēs. Ringā cīnījies ap 100 reizēm. Pēdējos divus mēnešus aizvadījis treniņnometnē Floridā, ASV, kur sparingoja ar īstiem profesionāliem bokseriem. Artūra pretinieks būs Krievijas čempionāta medaļnieks, 23-gadīgais Maksims Akopovs no Balašihas, Maskavas apgabala. Akopovs ringā cīnījies 187 reizes, guvis 153 uzvaras. Ir ieguvis zelta godalgas starptautiskajos turnīros Kazahstanā, Ukrainā, Baltkrievijā un Īrijā.

Vidējais svars- 75 kg

Šajā svara kategorijā Latviju pārstāvēs 2014. gada valsts čempions un starptautiskā turnīra uzvarētājs Lietuvā, 22-gadīgais Vladislavs Jaškuls, no Rigas BK Leģenda. Jaškuls ringā aizvadījis 43 cīņas un guvis 31 uzvaru. Par Vladislava pretinieku kļūs 20-gadīgais Iļja Matvejevs no Maskavas apgabala. Iļja ir sporta meistars, 84 cīņās guvis 69 uzvaras. Ir uzvarējis un guvis godalgotas vietas "A" kategorijas turnīros Krievijā un Ukrainā.

Smagais svars- 91 kg

Smagajā svarā ringā kāps divi pāri. Pirmajā cīņā 24-gadīgais jelgavnieks Raitis Sinkēvičs no BK Madara, 2013. gada Latvijas čempions, Eiropas un pasaules čempionātu dalībnieks, kāpis ringā 105 reizes. Viņa pretinieks būs 2013. gada Krievijas junioru čempions un 2014. gada Jauniešu Spartakiādes un Austrijas Kausa izcīņas uzvarētājs, 22-gadīgais Iļja Fiļipovs no Novotroickas, Orenburgas apgabala.

Smagais svars- 91 kg

Otrajā smagsvaru cīņā tiksies mūsu valsts titulētākais bokseris, 2005. gada Eiropas Savienības čempions un 2008. gada Eiropas čempionāta bronzas medaļas ieguvējs, 30-gadīgais ventspilnieks Nikolajs Grišuņins no BK AliRoy pret gados jaunāko, bet jau ļoti pieredzējušo meistaru no Lihoslavļas, Tveras apgabala, 25-gadīgo Dmitriju Zaicevu. Zaicevs ir Maskavas čempions un Krievijas čempionāta medaļnieks. Bokseris ar perfektu distances izjūtu un nokautējošu sitienu, kļuvis par pirmo miniturnīra Supersitiens uzvarētāju, kā visspēcīgākais nokautētājs. Šajā duelī skatītājus sagaida tehniskā Grišuņina un spēcīgā Zaiceva spēkošanās!

Profesionālā cīņa pirmajā vieglajā svarā- 59 kg

Profesionālajā, sešu raundu reitinga cīņā, līdz šim ringā zaudējumu nepiedzīvojušais armēņu izcelsmes rīdzinieks, 25-gadīgais Vagrams "Karalis" Vardanjans, kura cīņu bilance ir 9(5 KO)-0, izies ringā pret pieredzējušo Baltkrievijas čempionu, 28-gadīgo Antonu "Androidu" Bekišu, viņa cīņu bilance 5(4 KO)-11(2 KO). Abi pretinieki ir uzbrūkošas un agresīvas cīņas piekritēji, abi ir spēcīgu un nokautējošu sitienu īpašnieki! Skatītāji būs pārsteigti ar sīvu līdzīgu oponentu cīņu, kura var nobeigties jebkurā sekundē ar, kā viena, tā otra boksera pirmslaicīgu uzvaru!

Video galerija

Tributo a Éder Jofre

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­