Sestdien, 13. oktobrī, Kārsonā, Kalifornijā, filipīnietis Nonito Donērs aizsargā savu WBO versijas jostu pirmajā pusvieglajā (55.3 kg) svarā un atsakās aizstāvēt savu IBF jostu.

Ar paziņojumu par IBF titula vakantēšanu Donērs uzstājas oficiālās svēršanās laikā, dienu pirms cīņas. Iemesls; ja Nonito pieveiktu Nišioku, tad viņam vajadzētu šo IBF jostu aizstāvēt vēl šogad, bet divu ar pusi mēnešu laikā cīnīties vēlreiz čempionam nebūtu racionāli. Ja Donērs atsakās titulu aizstāvēt 2012. gadā, tad viņam jāizmaksā 40 tūkst. dollāru soda sankcijas IBF versijai. Tādēļ, Nonito Donērs nolemj atteikties no titula, bet ieekonomēt naudu. Pati cīņa pret pieredzējušo japāni Tošiaki Nišioku ir mazāk dinamiska, kā bija gaidāms. 36 g.v. japānis netiek līdz Nonito ātrumam un izvēlās diezgan pasīvu taktiku, aizsargājoties un ļaujot filipīnietim nogurt. Donērs izdara zibenīgus sitienus, lielākā daļa no kuriem aiziet aizsardzībā, bet vizuāli tas ir pietiekami, lai pelnītu punktus katrā raundā. Sestajā, pēc Donēra kreisā no apakšas, Nišioka nonāk vieglā nokdaunā, bet uzreiz atgūstās. 9. raundā Nišioka sāk palikt aktīvāks un biežāk uzbrūk, bet uzreiz tiek pārspēts, Nonito labais taisnais tieši Nišiokas žoklī nogādā japāni uz ringa dēļiem, un šoreiz tas ir nopietni. Tiesnesis atskaita nokdaunu, bet jau pāc pirmā Donēra aperkota apstādina cīņu- tehniskais nokauts! Nonito Donēram tagad 30(19 KO)-1, Tošiaki Nišiokam 39(24 KO)-5(2 KO)-3. Īstais laiks Nonito padomāt par supercīņu pret WBA čempionu kubieti Gijermo Rigondo!

Kā jau tika paredzēts, ļoti saspringta bija cīņa par WBO Latino titulu pirmajā pusvidējā (63.5 kg) svarā, starp amerikāņiem Brendonu Riosu un Maiku Alvarado. Visas cīņas garumā bokseri nereizi ar savām mugurām nepieskārās ringa trosēm, cīņa risinājās tikai ringa centrā, tuvajā distancē. 32 g.v. Alvarado ir precīzāks sākuma raundos, pēc sestā raunda rezultāts ir neizšķirts, bet tomēr Riosa neatlaidība atmaksājās. 7-jā, ar spēcīgu labo āķi, viņš aizsniedz pretinieku, un attīstot savu uzbrukumu, sagaida tiesneša komandu par cīņas beigām, Alvarado grīļojas un nespēj sevi pienācīgi aizstāvēt. Arī šajā cīņā tehniskais nokauts. Brendons Rioss turpina bez zaudējumiem- 31(23 KO)-0-1, bet Maikam Alvarado pirmā zaude- 33(23 KO)-1(1 KO).

Video galerija

Wilfredo Gomez- 60!!!

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­