Šodien, 30. jūnijā, paliek 50 gadi izcilajam bokserim, vienam no visu laiku spilgtākajiem smagsvariem boksa vēsturē, Maikam Taisonam, jeb Dzelzs Maikam!

Maikls Džerards Taisons dzimis 1966. gada 30. jūnijā Bruklinā, Ņujorkā. Viņš ir visu laiku jaunākais pasaules čempions smagajā, jeb supersmagajā svarā. Savu pirmo čempiona jostu viņš izcīnīja 1986. gada 22. novembrī, būdams tikai 20 gadus vecs. Līdz šim nevienam smagsvaram tas nav izdevies! Divas reizes Maikam izdevās kļūt par WBA, WBC un IBF versiju čempionu, un desmit reizes viņš šos titulus nosargāja, savā ceļā uzveicot desmit pasaules čempionus. Taisons iegāja vēsturē, kā viens no ātrākajiem un agresīvākajiem supersmagsvariem. Būdams tikai 181 cm garš, Maiks vienmēr izskatījās daudz sīkāks par saviem oponentiem, bet pateicoties savam ātrumam, boksa tehnikai un nelokāmībai, viņš bieži nokautēja tos jau cīņas sākuma fāzē. Ringā viņu iesauca par Dzelzs Maiku!

Protams, Taisons tiek uzskatīts arī par vienu no skandalozākajām sporta personībām. Viņa uzvedība un dzīves veids ārpus ringa atstāja milzīgu iespaidu uz viņa karjeru un dzīvi kopumā. Bet tieši pateicoties savam raksturam un atklātībai pret cilvēkiem, Maiks ir iekarojis cilvēku atzinību visā pasaulē. Taisonu, tā pat, kā leģendāro Muhamedu Ali, var uzskatīt par vienu no atpazīstamākajām planētas personībām!

Šogad Maiks Taisons svin savu 50. Jubileju! Novēlam laimi un veselību, Dzelzs Maik!!!

Video galerija

Wilfredo Gomez- 60!!!

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­