Krievu izcelsmes vācietis, 31 g.v. Roberts Štiglics jau septīto reizi aizstāvēja savu WBO pasaules čempiona jostu supervidējajā svarā (76.2 kg). Pārliecinošā, bet ļoti sīvā cīņā Roberts pieveica 38 gadus veco veterānu no Austrālijas, Naderu Hamdanu. Tā bija Štiglica 42. uzvara 44 cīņās, kurās 2 viņš zaudēja ar nokautu. 25. augustā robertam būs kārtējo reizi jāaizstāv savs tituls pret citu vācu superzvaigzni Artūru Abrahamu.

Bulgārs Kubrats Puļevs izcīnīja vakanto Eiropas čempiona jostu supersmagajā svarā (virs 90.7 kg), 11. raundā nokautējot Krieviju pārstāvošo ukraini Aleksandru Dimitrenko, kurš iepriekš jau 3 reizes bija ieguvis šo pašu titulu. Galveno lomu, gūstot Puļevam savu 16. uzvaru 16. cīņā (9 ar KO), nospēlēja viņa gribas spēks uzvaras kāre, kura, acīmredzami, bija lielāka, kā viņa pretiniekam. Ar šo uzvaru Kubratu Puļevu var droši nosaukt par visu laiku izcilāko Bulgārijas bokseri profesionālajā ringā!

Vakara galvenā cīņa bija Marko Huka WBO pasaules čempiona titula aizstāvēšana smagajā svarā (90.7 kg), kuru viņš arī realizēja, kaut gan, ļoti smagā veidā. Cīņa pret nigēriešu izcelsmes angli Olu Afolabi tika pasludināta par neizšķirtu! Atgādinu, ka abi bokseri jau bija tikušies 2009. gadā, cīnoties par šo pašu titulu, toreiz sīvā cīņā uzvarēja Huks. Šoreiz Marko varēja būt arī mazāk veiksmīgs, ja vien, ne Afolabi paviršā izturēšanās pret paša aizsardzību, kuras dēļ viņš izlaida 6 reizes vairāk sitienus nekā varētu. Pašlaik Marko Huka kontā ir 34 uzvaras (25 ar KO), 2 zaudējumi un 1 neizšķirts, Olam Afolabi- 19 uzvaras (9 ar KO), 2 zaudējumi un 4 neizšķirti. Atliek vien gaidīt šo bokseru trešo savstarpējo tikšanos!

Video galerija

Tributo a Éder Jofre

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­