25. maijā Londonas O2 Arēnā notika cīņa, kura apvienoja divus titulus supervidējā (76.2 kg) svarā. Ja Eiropā, pēdējos gados, kvalitatīvas un aizraujošas cīņas ir salīdzinošs retums, tad šī, pilnā vārda nozīmē, kauja, bija patiesi intriģējoša no sākuma līdz pat beigu gongam.

Trīskārtējam pasaules čempionam, 35-gadīgajam anglim Karlam Fročam, uzvara šajā cīņā bija netikai principa, bet arī goda jautājums. Pēc sava zaudējuma Kesleram 2010. gadā, Fročs apgalvoja, ka esot bijis notiesāts. Savukārt, 34-gadīgais, četrkārtējais pasaules čempions, dānis Mikels Keslers, bija daudz piezemētāks pirms cīņas, atšķirībā no citām reizēm, un īsi paziņoja, ka ir labā formā un uz Angliju ir atceļojis pēc uzvaras. Fročs pārtvēra iniciatīvu jau no pirmā raunda un saglabāja to visas cīņas garumā, aktīvi darbojoties ar priekšējo kreiso roku. Likās, ka Keslers ir nedaudz kļuvis lēnāks, kā arī viņa bijusī agresija ir samazinājusies. Mikels medīja Karla kreiso roku, zinot to, ka Fročs tur visai zemu kreiso plecu, no kura tā vien rēgojās viņa zods. Dažas reizes Kesleram izdevās aizsniegt Froču ar divu, triju, sitienu kombinācijām, bet mainīt cīņas gaitu par labu sev viņš tā arī nespēja. Bet Fročs kontrolēja cīņas gaitu visas tās garumā, itsevišķi spīdoši aizvadot beidzamo 12-to raundu. Neskatoties uz to, ka visa cīņa aizritēja ļoti augstā tempā, tomēr nokdauni fiksēti netika. Pārliecinoša uzvara Fročam- 118:110, 116:112, 115:113, visi par labu anglim. Tagad Karls Fročs savai IBF jostai pievienoja arī WBA superčempiona titulu, viņa jaunā bilance ringā ir 31(22 KO)-2. Savukārt Kesleram ir 46(35 KO)-3.

Būtu ļoti interesanti paskatīties abu čempionu trešo, izšķirošo, savstarpējo cīņu, lai gan Keslers pirms šīs tikšanās izteicās, ka ja piedzīvos zaudējumu, nobeigs karjēru. Bet ja pat mēs neredzēsim cīņu Keslers-Fročs III, tad pavisam drīz mūs sagaida cita Froča revanša cīņa, pret šī brīža supervidējā svara Nr. 1 pasaulē, amerikāni Andre Vordu, kurš arī ir WBA superčempions, kā arī WBC jostas īpašnieks. Viņu pirmajā tikšanās reizē 2011. gada decembrī pārliecinoši pēc punktiem uzvarēja Vords.

Video galerija

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­