Naktī uz 28. aprīli Bruklinā, Ņujorkā, un Argentīnā notika vairākas interesantas cīņas par pasaules čempionu jostām. Īpašu uzmanību piesaistīja vakara galvenā cīņa Barclays Center Ņujorkā.

Bruklina, Ņujorka. Par vakara galveno cīņu kļuva 25-gadīgā amerikāņa Denija Garsijas WBA un WBC pirmā pusvidējā (63.5 kg) svara čempiona titulu aizstāvēšana pret 4-kārtējo pasaules eksčempionu, 35 g.v. veterānu Zabu Džudu. Sākumā, būdams svaigs un ātrs, Zabs brīnišķīgi apspēlē Garsiju pirmos trīs raundus. Pēc tam notiek tas, kam loģiski vajadzētu notikt; Džuda sāk pagurt, but Garsija uzņemot apgriezienus sit viņu no visām iespējamajām pozīcijām. Raundu aiz raunda Garsijas dominance ringā aug. Sestajā raundā Zabs, pēc spēcīga Denija labā sānsitiena, sagrīļojās un tur pat vai nonāk nokdaunā, tikai brīnumainā kārtā izglābjoties. 8-jā, pēc Garsijas divnieka, Džuda beidzot ir nokdaunā, liekās, ka nokauts ir vienas vai divu minūšu jautājums. Bet... pēc astotā raunda, kad visi klātesošie jau sāk nožēlot Džudas piekaušanu, Garsija "atslēdzās", viņš pārtrauc uzbrukumus, kļūst lēnīgs un neaktīvs. Savukārt, Zabs atgūstās un turpina iesākto- danco pa ringu un izdara sitienus.Pēdējos četros raundos pārliecinoši vadībā ir Džuda, bet kopējā punktu summā viņš varētu būt priekšā, minimums, par diviem punktiem. Izbrīna tas, ka visas cīņas garumā starplaikos nereizi nerāda bokseru stūrus, kas notiek regulāri katrā reportāžā. Brīdī, kad visi gaida tiesnešu verdiktu, daudzu sejās ir saskatāms apjukums, "vai tiešām uzvarējis Džuda?", un tikai Garsijas tēvs un treneris ir jautrs un nepamatoti pārliecināts, it kā zinātu to, ko nezin citi. Ar rezultātu 115:112, 114:112 un 116:111 uzvaru piešķir Garsijam. Interesanta ir Džudas reakcija. Viņš, pieredzējis un rūdīts meistars, kurš vienmēr pats jūt, uzvarējis vai zaudējis, šādu diezgan negodīgu lēmumu uzņem pilnīgi mierīgi un ar smaidu uz lūpām apsveic Denija tēvu, ar kuru vēl nesen sakāvās vienā no preses konferencēm. Tā vien liekās, ka šīs cīņas scenārijs un gaita bija izplānoti jau pirms pašas cīņas. Denija Garsijas bilance tagad ir 26(16 KO)-0, bet veterānam Zabam Džudam 42(29 KO)-8(3 KO).

Vēl vienā šī vakara titulcīņā, 29 g.v. amerikānis Pīters Kvillins skaistā manierē aizstāv savu WBO vidējā (72.6 kg) svara jostu pret sīksto un rūdīto kreili Fernando Guerero no Dominikānas Republikas. Guerero centās uzbrukt un pārtvert iniciatīvu, bet Kvillina zibens ātrie labie taisnie sagrāva visas dominikāņa cerības. Guerero divas reizes nonāk nokdaunā otrajā raundā, bet septītajā, pēc otrā nokdauna ringa tiesnesis aptur cīņu ar tehnisko nokautu. Tagad Pītera Kvillina cīņu bilance ir 29(21 KO)-0, bet Fernando Guerero 25(19 KO)-2(2 KO).

Buenosairesa, Argentīna. Negaidīti sīva sanāca cīņa, kurā šī brīža pasaules vidējā (72.6 kg) svara № 1, argentīnietis Serhio Martinezs nosargāja savu WBC jostu. Viņa pretinieks, anglis Martins Marejs, bija agresīvs un noskaņots uzvarēt. Martinezs kontrolēja visu cīņas gaitu, bet 8-jā raundā tomēr nokļuva nokdaunā. Beigu punktu skaitījums izskatījās šādi- 115:113 un divas reizes pa 115:112, visi par labu Serhio. Šobrīd Martineza bilance ir 51(28 KO)-2(1 KO)-2, bet viņa pretiniekam Marejam 25(11 KO)-1-1.

Video galerija

Wilfredo Gomez- 60!!!

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­