Naktī no 29. uz 30. jūniju Mešantaketā, Konektikutas štatā, ASV, WBA versijas pasaules čempions vidējā (72.6 kg) svarā Genadijs Golovkins no Kazahstānas jau septīto reizi nosargāja savu jostu, gūstot pārliecinošu uzvaru.

31-gadīgais īru izcelsmes anglis Metjū Maklīns uzsāka cīņu pārliecinoši un pat nekaunīgi. Vēlāk Metjū pats atzinās, ka esot cerējis uz savu lielāko pieredzi 10 un 12 raundu cīņu aizvadīšanā. Tomēr Maklīna vienaudzis, bijušais pasaules čempions amatieriem Golovkins, bija pārāks gan spēkā, gan ātrumā, bet galvenais, klasē. Jau pirmā raunda otrajā pusē kazahs pārņēma iniciatīvu. Otrajā raundā Genadijs ar labo taisno gandrīz divas reizes sūta Maklīnu nokdaunā. Trešā raunda otrajā minūtē Golovkins ar spēcīgu sitienu pa aknu nogādā savu pretinieku dziļā nokautā! Tagad Golovkina cīņu bilance arvien vairāk iespaido, viņam ir 27(24 KO)-0, un izskatās, ka Gena ir gatavs cīņām ar pasaules spēcīgākajiem vidējā svara bokseriem- argentīnieti Serhio Martinezu, austrālieti Danielu Gīlu, vai krievu Dmitriju Pirogu. Toties Metjū Maklīna bilancē ir parādījies vēl viens pirmslaicīgs zaudējums- 29(20 KO)-5(3 KO).

Video galerija

MICHAEL MOORER- 50!!!

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­