Naktī no 9. uz 10. martu, Bruklinas Barklays Center, 48 g.v. amerikānis Bernards Hopkinss labo pašam piederošo pasaules vecākā čempiona rekordu, 12 raundos pārliecinoši uzvarot 31 g.v. tautieti Tavorisu Klaudu.

Viss tomēr notika pēc Hopkinsam izdevīgā scenārija. Klauds visas cīņas garumā tā arī nespēja atbrīvoties no saspringuma, kas viņam traucēja ievirzīt cīņas gaitu sev labvēlīgā gūltnē. Nevar teikt, ka Bernarda pārākums bija nospiedošs, Bende vienkārši boksēja tā, kā to dara vienmēr- izsita 2-3 sitienu kombinācijas un satvēra pretinieku klinčā, nemitīgi pārvietojās par ringu un Klauda uzbrukumu brīdī, vai nu izgāza to, vai arī stūma savu galvu tam sejā. Klauds neturēja savu solījumu nepārtraukti uzbrukt un nemitīgi izdarīt sitienus, bet gan bieži nevarēja aizsniegt Hopkinsu ar savu džebu un, kā arī citi Bendes pretinieki, tika apmulsināts ar Bernarda neērtajām kustībām. Tiesnešu pieraksti sekojoši; divi 116:112 un viens 117:111, visi par labu Hopkinsam.

Hopkinsa tagadējā bilance ir 53(32 KO)-6-2, viņš izcīnīja trešo pasaules čempiona titulu savā karjērā, šoreiz pussmagajā (79.4 kg) svarā IBF versijā, kā arī viņš ir vecākais pasaules čempions, nu jau 48 gadu vecumā. Tavoriss Klauds piedzīvoja savu pirmo zaudējumu, viņam tagad 24(19 KO)-1. Gaidīsim, kāds būs nākamais Bernarda solis!

Video galerija

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­