Naktī uz 9. novembri, Atlantiksitijā, Ņūdžersijas štatā, aizritēs cīņa par absolūtā pasaules čempiona godu pussmagajā (79.4 kg) svarā. Uz spēles tiks liktas trīs jostas, WBA un IBF, piederošās visu laiku vecākajam čempionam boksa vēsturē, 49-gadīgajam amerikānim Bernardam Hopkinsam, un WBO josta, kuras pašreizejais īpašnieks ir 31 g.v. krievs Sergejs Kovaļevs.

Cīņa patiešām ir sagaidāma ļoti interesanta. No vienas puses Hopkinss, kuru ir iesaukuši par Citplanētieti dēļ viņa unikālās spējas saglabāt sevi izcilā sportiskā formā tik, jāsaka, boksam cienijamā vecumā. Bernards ir gudrs un ārkārtīgi viltīgs. Novērojot viņu ringā, rodas iespaids, ka Hopkinss neko tādu īpašu nemaz nedara, tomēr viņa pretinieki vienmēr atrodās nepārtrauktā saspringumā. Ar savu boksēšanās manieri Bernards ir spējīgs padarīt pat vismeistarīgāko pretinieku par neskatāmu un garlaicīgu. Par Hopkinsa vājo pusi var ,beidzot, izrādīties viņā paša vecums. Pēc trim mēnešiem Bernardam būs 50, un lai arī kāda būtu viņa fiziskā kondīcija un pieredze, tomēr robežas ir it visam, jo sevišķi boksā! Atcerēsimies, ka šī gada aprīli Hopkinsam bija ļoti sarežģīti gūt uzvaru pēc punktiem pār salīdzinoši aprobežoto savā arsenālā, bet fiziski spēcīgo un jauno 30-gadnieku Beibutu Šumenovu no Kazahstānas.

No otras puses Kovaļevs. Fiziski spēcīgs un dominējošs. Cīnītājs, kurš prot gan tehniski boksēt, gan arī ļoti spēcīgi sist. Vienmēr darbojās tikai uzbrūkošā manierē un, nu jau trīs ar pusi gadus, burtiski nones savus pretiniekus no kājām. 25 uzvarās, 23 ar KO! Pievilt Sergeju var, iespējams, psiholoģiskais slogs, tādus grandus, kā Vecais Bernijs, Kovaļevs vel nav redzējis ringa pretējā stūrī!

PROGNOZE: Domāju, ka Hopkinss nemitīgi pārvietosies, centīsies satvert Kovaļevu klinčā un savainot viņa seju ar nepārāk tradicionālām metodēm, piemēram ar galvu, saprotams, ka "netīši". Bernardam ir "jāvelk" laiks, lai cīņa aizritētu ieplānotos divpadsmit raundus, tādā veidā Kovaļevs sagurtu un vairs nespētu saglabāt pilnu efektivitāti.
Kovaļevam, savukārt, jābūt maksimāli koncentrētam un sīkstam. Sergejs nedrīkst paļauties Hopkinsa provokācijām un iesaistīties Bernarda "netīrajās spēlēs". Kovaļevam jāizmanto savs ātrums un spēks un tad, iespējams, viņam izdosies noķert Hopkinsu ar spēcīgu sitienu, vai kombināciju. Jebkurā gadījumā, uzvarēt pēc punktiem Sergejam būs ļoti sarežģīti. Šajā šovā Hopkinss uzstājās arī, kā līdzorganizētājs, un, protams, Bernards piesaista milzīgu naudu ar televīzijas translācijām. Kovaļevam nāksies vai nu nokautēt Hopkinsu, vai arī sūtīt nokdaunā, pietam, vairākas reizes! Es liktu 50/50!                                                                                                            

 

Video galerija

Wilfredo Gomez- 60!!!

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­