23. un 24. aprīlī, Liepājā, notika starptautisks boksa turnīrs "Atklātais pilsētas čempionāts", kurā piedalījās sportisti četrās vecuma grupās- skolnieki (līdz 14 g.v.), juniori (līdz 16 g.v.), jaunieši (līdz 18 g.v.) un pieaugušie. Ringā kāpa bokseri no četrām valstīm- Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas un Latvijas. Zelta medaļu jauniešu konkurencē izcīnīja biedrības Fighter Elvis Promotion bokseris, Iļja Smoļins.

Pirmajā pusvidējā (64 kg) svarā bija pieteikti četri bokseri. Pusfinālā Iļjam pretī stājās mājinieks, kurš uzsāka cīņu ļoti agresīvi. Smoļins izturēja pirmo uzbrukumu vilni, bet tad pārtvēra iniciatīvu un piespieda pretinieku atkāpties. Jau otrajā raundā krasi izcēlās Smoļina pārākums funkcionālajā sagatavotībā, tiesnesis arī sodīja liepājnieku ar punktu par bieži par zemu nolaisto galvu Smoļina uzbrukumu brīžos. Vienbalsīga un pārliecinoša uzvara!

Finālcīņā vēl viens pretinieks no Liepājas, par gadu vecākais un augumā raženais Alvis Ķirsis. Pirmais raunds izvērtās ļoti līdzīgs, bija skaidrs, ka Iļjam jāsāk saasināt cīņas gaita, jo pret mājinieku savādāk uzvaru izcīnīt neizdosies. Iļja sāk biežāk un aktīvāk uzbrukt, bet apmēram minūti līdz gongam, Ķirsis ar precīzu labo taisno, sūta Smoļinu nokdaunā! Pēc nokdauna atskaitīšanas liepājnieks metās attīstīt savu panākumu, liekas, ka Iļja nedaudz apmulst. Tagad ir acīmredzams, ka uzvarai vajadzīgs tikai un vienīgi nokauts. Ķirsis turpina uzbrukt un vienā no viņa kārtējiem uzbrukumiem Smoļins veiksmīgi izpilda kreiļa firmas sitienu, kreiso pa ķermeni! Mājinieks saļimst uz ceļiem un līdz skaitam 10 tā arī nepieceļas- NOKAUTS!

Jācer, ka šī spīdošā uzvara atgriezīs jaunajam bokserim ticību saviem spēkiem, kura bija nedaudz sagrīļojusies pēc vairākiem zaudējumiem pēdējā laikā. Pēc divām nedēļām Ozolniekos startēs cits starptautisks turnīrs, kurā, starp citu, Smoļins uzvarēja pērn. Cerēsim uz jaunām uzvarām!

Video galerija

MICHAEL MOORER- 50!!!

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­