30. jūnijā Indio, Kalifornijas štatā, Korneliuss "K9" Bandridžs aizstāvēs savu IBF versijas jostu pirmajā vidējā (69.9 kg) svarā pret Koriju "Nākošā Paaudze" Spinksu, kuram šo pašu titulu arī atņēma, gandrīz pirms diviem gadiem.

Neskatoties uz to, ka 39 g. v. Korneliuss Bandridžs nekad netika uzskatīts par perspektīvu bokseri, viņam tomēr ir cīņas un uzvaras pār ļoti atpazīstamiem bokseriem. 2005. gadā viņš zaudē bijušajam olimpietim Sečjū Pauelam, ar KO jau 1. raundā, vēlāk seko zaudējumi bijušajiem pasaules čempioniem, amerikānim Stīvam Forbsam un kolumbietim Hoelam Hulio. 2008. gadā Bandridžs sasit divus nākotnes pasaules čempionus, ugandieti Kasimu Umu un čečēni Zaurbeku Bajsangūrovu no Krievijas. Līdz beidzot, 2010. gadā, 37 g. v., sensacionāli, Korneliuss atņem titulu "zvaigžņu puikam" Korijam Spinksam, apturot to jau 5. raundā! Tad sekoja tikai 1 titula aizstāvēšana, kurā Bandridžs paņem revanšu no Sečjū Pauela, pārliecinoši pieveicot to pēc punktiem. Tagad Bandridžam ir 31 (18 KO)-4 (2 KO), kā arī viena, pasludināta par nenotikušu, cīņa.

34 g. v. Korijs Spinkss bija uzvarējis visus titulus otrajā pusvidējā (66.6 kg) svarā, summā 12 WBA, WBC un IBF jostas un 1 IBF pirmajā vidējā (69.9 kg) svarā, nocīnoties ar tādiem bokseriem, kā; itāli Mikele Pičirillo, nikaragviešu "mežoni" Rikardo Majorgu, uzvarot un zaudējot Zabam Džūdam, uzvarot krievu Romānu Karmazinu un amerikāni Rodniju Džonsu, piekāpjoties Verno Filipsam un Žermēnam Teiloram par WBC un WBO jostām vidējā (72.6 kg) svarā. Korija kontā ir 39 (11 KO)-6(2 KO).Šis revanšs solās būt ļoti aizraujošs!

Iesildošajā cīņā ringā kāps kārtējā kubiešu, nu jau bijušā, amatieru superzvaigzne, 29 g. v. Erislandi Lara. Amatieros Lara kļuva par 2005. gada pasaules čempionu un 3 reizes par Kubas čempionu, pirms pārgāja profesionāļos 2008. gadā. Erislandi rekords ir 16 (11 KO)-1-1 un viņa visnozīmīgākā cīna ir zuadējums Polam Viljamsam, pērngad. Viņa pretinieks būs 33 g. v. meksikānis Fredijs Ernandezs, kurš ir zaudējis amerikānim Andre Berto par WBC jostu otrajā pusvidējā (66.6 kg) svarā un ir 30 (20 KO)-2. Šī cīņa risināsies arī 69.9 kg svarā.

Vēl vienā cīņā cīnīsies bijušais amerikāņu olimpietis Garijs Rasels jr. pret meksikāni Kristoferu Perezu pirmajā vieglajā (59 kg) svarā. 24 g. v. Rasels vēl nav zaudējis 19 cīņās, 11 uzvarējis ar KO, 22 g. v. Perezam ir 23 (14 KO)-2.

Video galerija

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­