Sestdien, 10. maijā, Losandželesā notika cīņa par vakanto WBC versijas pasaules čempiona titulu supersmagajā (virs 90.7 kg) svarā, kuru vakantēja ukrainis Vitalijs Kļičko, uzsākot savu plašo politiķa karjēru. Amerikāņu publika varēja uzlīksmot, visprestižākā svara čempiona tituls vienā no prestižākajām versijām, pēc vairākiem gadiem, atgriezās Ziemeļamērikā.

Pretendenti uz šo jostu bija 35-gadīgais, Haiti dzimušais, Štatos dzīvojošais Kanādas pilsonis, Bermens Stiverns un 33-gadīgais kalifornietis Kriss Areola, kurš 2009-jā jau cīnījās par šo pašu titulu un 10. raundā piekāpās Kļičko.

Cīņa uzsākās bez īpašas izlūkošanas, tas skaidrojams ar to, ka pagājušā gada aprīlī abi pretinieki jau bija tikušies, toreiz pēc punktiem uzvarēja Stiverns. Kaut arī temps nebija pārāk augsts, agresīvāk uzsāka Areola, viņš ik pa laikam piespieda Stivernu pie trosēm un izdarīja vairāku sitienu sērijas. Tomēr pirmā raunda izskaņā haitietis uzķer amerikāni ar kreiso no apakšas, Areola manāmi sagriļojās, bet turpat arī atskan gongs.

Otrajā raundā Areola atkal atdzīvojās un cenšās atspiest Stivernu atpakaļ. Turpmākie raundi ir samērā līdzīgi, kautgan aktīvāks izskatās Areola. Sestajā raundā Stiivernam izdodās ātra kombinācija kreisais/labais āķis, Areola atkal sagrīļojās un šoreiz nonāk uz ringa dēļiem. Pēc skaita 8 cīņa tiek atsākta, Stiverns metās piebeigt pretinieku, izdara vairākus haotiskus sitienus un Areola atkārtoti nonāk uz grīdas. Arī šoreiz tiesnesis atskaita līdz 8 un atļauj cīņu turpināt. Stiverns atsāk izdarīt vienu aiz otra sitienus slikti reaģējošā Areolas galvā un ringa tiesnesis aptur cīņu- tehniskais nokauts!

Jaunizceptā WBC pasaules čempiona Bermena Stiverna cīņu bilance tagad ir 24(21 KO)-1(1 KO)-1, un jāsaka godīgi, viņš izskatās diezgan cienijams pretinieks šī svara absolūtajam čempionam trijās citās versijās, ukrainim Vladimiram Kļičko, kurš, savukārt, aizvadīs savu nākamo cīņu septembrī pret Kubratu Puļevu no Bulgārijas. Toties, Kriss Areola cieš savu jau ceturto sakāvi ringā, viņa bilance ir 36(31 KO)-4(2 KO).

Video galerija

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­