22.-23. septembrī Olainē notiek starptautiskais jauniešu boksa turnīrs "Olaines Kauss", kurš šogad ir sapūlcējis bokserus no septiņām valstīm- Čehijas, Polijas, Krievijas, Igaunijas, Lietuvas, Baltkrievijas un vairākas komandas no Latvijas.

Smagajā (91 kg) svarā turnīrā piedalās Fighter Elvis Promotion jaunais bokseris Ralfs Vilcāns. Svara kategorijā ir pieteikušies 4 bokseri- 2 no Latvijas un pa vienam no Krievijas un Igaunijas. Pusfināla cīņā Ralfs sīvā cīņā uzveic pieredzējušo Genādiju Ščerbinu no Igaunijas. Pirmais raunds- pārliecinoši Ralfam. Otrajā igaunis manāmi kļūst agresīvāks, bet Ralfs neatdod iniciatīvu. Viss raunds norisinās, pārsvarā, tūvcīņā, notiek spēcīgu sitienu apmaiņa, raunda izskaņā Ralfs vairākkārtīgi aizķer pretinieku ar labo no apakšas, raunds atkal Vilcānam. Trešajā ir redzams latvieša fiziskais pārsvars, kurš uzkrāts vasaras nometnēs, Ralfs turpina trāpīt labo aperkotu, vienā brīdī liekas, ka tulīt tiks atskaitīts nokdauns, bet Ščerbins noturās līdz galam. Vienbalsīga tiesnešu piešķirtā uzvara Ralfam Vilcānam!

Finālā Vilcānam pretī stājās augumā garais Vladislavs Guļķājevs no Krievijas. Pirmo raundu Ralfs uzsāk un aizvada mazaktīvi. Otrajā pārņem iniciatīvu, biežāk uzbrūk, trāpa un dominē ringā. Trešajā abi bokseri darbojas uz pilnu banku, Vilcāns, pateicoties savam fiziskajam pārākumam, izskatās nedaudz pārliecinošāk, viņš arī iegūst uzvaru, tiesnešu domām daloties! Tagad priekšā ir Latvijas jauniešu čempionāts oktobrī Daugavpilī.

Video galerija

Wilfredo Gomez- 60!!!

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­