Jauns pavērsiens ir dopinga skandālā, kurā iesaistīts WBA versijas supersmagā svara čempions, 36-gadīgais austrālietis Lukass Brauns. Neizpratni šajā lietā ir ieviesuši, tā saucamā", B testa rezultāti, kura analīzes izrādījušās negatīvas. Tas nozīmē, ka Čečenijā austrāliešu sportists ir ieradies "tīrs"!

Atgādināšu, ka 5. martā, Groznijā, ar tehnisko nokautu 10-jā raundā uzvarot Ruslanu Čagajevu no Uzbekistānas, Lukass Brauns izcīnīja WBA versijas kroni. Uzreiz pēc cīņas aizvadītajā dopinga testā, Brauna urīnā tika atklāts aizliegtais preparāts klenbuterols, kuru izmanto ķermeņa svara pazemināšanai. Kas ir interesanti!? 29. februārī, dienā, kad Brauns ieradās Groznijā, tātad, piecas dienas pirms cīņas, Labprātīgās Antidopinga Asociācijas locekļi Braunam veica neieplānoto dopinga testu, testu, par kuru nedz sportists, nedz viņa komanda netika brīdināti. Šī testa analīzes bija negatīvas, tātad Brauns bija "tīrs"! Jautājums: kādam nolūkam supersmagsvaram būtu jālieto svaru pazeminošs līdzeklis?? Vēl jo vairāk, piecas dienas pirms starta, laika posmā, kad preparāts, šā vai tā, nesniegtu vēlamo efektu (ja pieņemam, ka Brauns lietojis šo preparātu uzreiz pēc "negaidītās" pārbaudes)!?

"Tagad es varu paziņot, ka 29. februārī, neilgi pēc manas ierašanās Čečenijā, Antidopinga asociācijas darbinieki paņēma pārbaudei manas asinis un urīnu. Tests deva negatīvu rezultātu! Pēc cīņas man tika paņemts tikai urīns!", skaidro Brauns. "Vēlāk visas manas maltītes notika tikai viesnīcas restorānā un oficiālajās pusdienās pēc svēršanās preses konferencē. Ūdens, kuru es dzēru cīņas dienā, bija aizvērtās pudelēs. Pašreiz mana komanda cenšas izsekot un noskaidrot, kas notika laika posmā no mūsu ierašanās Groznijā līdz cīņas vakaram. Vēlreiz atkārtoju, es neesmu lietojis nekādas aizliegtās vielas, ieskaitot klenbuterolu!"

Šajā sakarā, par labu Braunam, izteicies tagadējais WBO versijas čempions, anglis Taisons Fjūrijs, kurš bija iecerējis titulu apvienojošo cīņu pret Groznijā notikušās cīņas uzvarētāju. Fjūrijs uzskata, ka Braunu, iespējams, šādā veidā cenšas iegāzt. Atcerēsimies, ka pats Fjūrijs, pēc uzvaras pār Vladimiru Kļičko, publiski atteicās no jebkāda "ūdens no malas". "Vai tad neesmu runājis par šiem ūdeņiem? Ko es teicu pēc cīņas ar Kļičko?? Kāds centās man iesmērēt kaut kādu ūdeni. Ko es atbildēju? "Nē, man neko nevajag, nevajag neko man piedāvāt!" Kāpēc, jūs domājiet, es nedzēru?? Mani mocīja slāpes, mans ķermenis bija atūdeņojies pēc cīņas, tobrīd es varētu izdzert piecas mucas, bet es cietos! Es pieskāros ūdenim tikai savā viesnīcas numurā. Kāpēc? Tāpēc, ka visapkārt notiek visa šī dopinga jezga!"

Šobrīd atliek tikai gaidīt, kam tieši uzdos jautājumus Vispasaules boksa asociācijas oficiāļi- Brauna komandai, šova rīkotājiem, jeb Antidopinga asociācijas ārstu konsīlijam!? Paliek neskaidrs, ja Brauns tiešām ir vainīgs, tad kāda jēga viņam bija lietot doto preparātu dotajā laika posmā???

Video galerija

Wilfredo Gomez- 60!!!

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­