Naktī uz 26. aprīli, slavenajā Ņujorkas Madison Square Garden arēnā, kārtējo sava supersmagā (virs 90.7 kg) svara absolūtā pasaules čempiona titula aizstāvēšanu aizvadīja 39-gadīgais ukrainis Vladimirs Kļičko. Šī bija Vladimira pirmā atgriešanās ASV ringā pēc veseliem septiņiem gadiem!

Jā, beidzamo reizi, šeit Ņujorkā, Kļičko-jaunākais kāpa ringā 2008. gada februārī. Toreiz viņš pēc punktiem pieveica krievu Sultanu Ibragimovu un atņēma tam WBO versijas jostu. Kopš tā laika Vladimirs ir cīnījies tikai Eiropā. Jāatzīmē, ka šoreiz Kļičko cīņa izdevās un pretinieku viņš sev izvēlējās, vairāk vai mazāk, cienīgu. Un tas ir arī saprotams. Vladimirs taču labi apzinās, ka "butaforiskas" cīņas ar apšaubāmas kvalitātes pretendentiem, kādas Kļičko bieži aizvada Vācijā, Amerika nepacietīs, un to, cik tiešām ir vērts absolūtais čempions Štatos varēs nekļūdīgi noskaidrot ielūkojoties maksas televīzijas reitingos.

Neskatoties uz to, ka 30-gadīgais amerikānis Braijants Dženingss nodarbojās ar boksu tikai sešus gadus un amatieros ir aizvadījis mazāk, kā 20 cīņas, tomēr ir jau paspējis pieveikt dažus nopietnus pretiniekus, un no titulētā Kļičko nobijies nebija. Protams, bija saskatāmi daži mīnusi amerikāņa tehniskajā arsenālā, viņš gaužām maz izmantoja savu kreiso roku un ik pa brīdim atpalika kājās. Toties, ja runājam par Braijanta pārvietošanos ringā un izvairīšanos no ukraiņa sitieniem, tad ar šo uzdevumu viņš tīri labi tika galā. Tātad, ja izlabot vēl arī augstāk pieminētās nepilnības, tad Dženingss būtu spējīgs sagādāt Kļičko nopietnas problēmas.

Pirmajā cīņas daļā Vladimirs pilnībā diktēja savus noteikumus. Vidus raundos Dženingss kļuva agresīvāks un pārņēma iniciatīvu, bet vēlāk atkal pierima. Desmitajā raundā ringa tiesnesis atņem čempionam vienu punktu par atkārtotu pretinieka noliekšanu, bet šis sods vairs nespēj izmainīt kopējo punktu saskaiti. Divi sānu tiesneši saskaita cīņu 116:111, bet viens 118:109, visi par labu Kļičko! Līdz ar to Vladimirs aizstāv savas WBA Super, IBF un WBO jostas jau astoņpadsmito reizi pēc kārtas un tagad viņa cīņu bilance izskatās šādi- 64(53 KO)-3(3 KO). Braijants Dženingss piedzīvo savu pirmo zaudējumu profesionālajā karjerā, viņa bilance ir 19(10 KO)-1.

Video galerija

MICHAEL MOORER- 50!!!

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­