Sestdien, 5. oktobrī, Maskavas sporta komleksā Oļimpiskij, notiks cīņa par absolūtā pasaules čempiona titulu supersmagajā svarā. Cīņa, kuru gaidījām ilgi, cīņa starp diviem olimpiskajiem un pasaules čempioniem. Ukrainis Vladimirs Kļičko mēģinās nosargāt savus trīs čempiona titulus pret citu čempionu, kurš šoreiz izies ringā pretendenta lomā, krievu Aleksandru Povetkinu.

Uz spēles tiks liktas trīs 37 gadus vecā Kļičko jostas- IBF un WBO, kā arī WBA Superčempiona tituli. WBA ordinārā čempiona tituls, kurš pieder 34-gadīgajam Povetkinam, šoreiz kļūst neaktuāls. Abi pretinieki bijuši augstākā līmeņa amatieri, olimpiskie čempioni; Kļičko 1996. gadā Atlantā, Povetkins 2004-jā Atēnās. Kādas tad ir abu bokseru stiprās un vājās puses?

Plusi:

Kļičko- augums un svars, teicama distances izjūta, garās rokas, nokautējošs labais taisnais.

Povetkins- eksplozīvs ātrums, daudzveidība sitienu sēriju izpildē, karotāja raksturs.

Mīnusi:

Kļičko- Jūtams uztraukums agresīva pretinieka priekšā, kā cīņā pret Heju. Strīdīga spēja turēt sitienu, kā pirmajā cīņā pret Brūsteru. Ievērojamas panikas pazīmes brīžos, kad tiek piespiests pie trosēm, kā pret Sandersu un to pašu Heju.

Povetkins- Profesionāliem bokseriem piemītošais sīkstums, kā cīņās pret Estradu un Šagajevu. Problēmas ar funkcionālo sagatavotību, iespējams, rodošās līdz ar psiholoģisko spriedzi, kā cīņās pret Bosvellu un Huku (un tas var likt sevi manīt Maskavā). Raksturīga iesaistīšanās pretinieka provokācijās, kā pret to pašu Huku.

PROGNOZE: Saša var uzvarēt, ja nepārtraukti uzbruks un noķers Kļičko uz vienu spēcīgu sitienu. Bet vai Povetkinam pietiks šī sīkstuma un vai neliks sevi manīt psiholoģiskais presings!? Savukārt Kļičko vajag uzmanīties no šāda bīstama negaidīta sitiena, "apšaudīt" Povetkinu no distances un klinčot tuvumā. Ja viss noritēs pēc šāda scenārija, Vladimirs nokautēs Krievu Vitjazju, vai arī savainos līdz 8-jam, maksimums, 10-jam raundam. Es liktu 70/30 uz Kļičko!

Video galerija

THE TRIBUTE TO MIGUEL COTTO

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­