8. septembrī supercīņa supervidējā svarā Kalifornijā un kārtējā boksa parodija, pilnā vārda nozīmē, Maskavas Olimpiskajā pilī par supersmagā svara WBC jostu

Oklenda, Kalifornijas štats. WBA un WBC titula cīņa supervidējā (76.2 kg) svarā starp diviem esošajiem čempioniem- abu jostu īpašnieku, 2004. gada Atēnu olimpisko čempionu, 28 g.v. Andrē Vordu un pussmagā (79.4 kg) svara karali, 30 g.v. Čadu Dousonu. Pirmie divi raundi aizrit ļoti līdzīgi, trešā raunda vidū Vords trāpa asu kreiso āķi, Dousons nonāk uz dēļiem un ar lielām pūlēm pabeidz raundu nebūdams nokautēts. Ceturtajā Dousons turpina turēt priekšējo labo plecu ļoti zemu, bet Andrē visas savas kombinācijas pabeidz ar kreiso sānsitienu, 30 sekundes līdz gongam viens no tādiem āķiem sasniedz Čada zodu, viņš atkal nonāk nokdaunā. Kopš šī brīža Vords kļūst tik agresīvs, cik nekad iepriekš nav redzēts, Dousons cenšās, bet saprot, ka viņa fiziskā kondīcija, diez vai, ļaus viņam izmainīt cīņas gaitu par labu sev. Raunds aiz raunda tiek ieskaitīts Andrē kontā. 10-jā Vords aizsniedz Dousonu ar labo taisno- 3. nokdauns! Uz tiesneša Stīva Smūgera jautājumu, "Vai tu gribi lai es ciņu apturu?", Čads atbild, "Jā...". Šī uzvara padara Andrē Vordu par vienu no visu laiku izcilākajiem super vidējā svara čempioniem, viņam tagad, 26(14 KO)-0, bet Čadam Dousonam jāuzdod jautājums sev- ko darīt tālāk??? Dousons, 31(17 KO)-2(1 KO).

Tikai 45 sekundes bija nepieciešamas WBC vieglā (61.2 kg) svara čempionam, 26 g.v. meksikānim Antonio Demarko lai aizstāvēt savu jostu! Pēc spēcīga labā taisnā, viņš uzmetās 29 g.v. amerikānim Džonam Molinai un turpina izdarīt sitienus līdz tiesnesis neaptur cīņu. Demarko, 28(21 KO)-2(1 KO)-1, Molinai, 24(19 KO)-2(1 KO).

Maskava. Pretinieks bija piemeklēts, kā vienmēr, stipri nesitošs, lēni kustīgs un uzreiz iniciatīvu atdevis. Tā arī palika neskaidrs, vai 27 g.v. libāņu izcelsmes vācietis Manuels Čars bija izvēlējies nogaidošu taktiku, vai arī bija padevies uzreiz. Pirmajā raundā neizdarīja nevienu sitienu, otrajā nonāca nokdaunā, trešais neatšķīrās no pirmā, ceturtajā Kļičko izdarīja sānu sitienu no kreisās, ar ko pārsita Čaram uzaci...un viss beidzās!! Čars piedzīvo savu pirmo zaudējumu 22 cīņās, Kļičko aizstāv titulu un viņam tagad, 45(41 KO)-2(2 KO). Grūti pateikt, cik ilgi vēl šis "K-2 teātris" turpināsies, bet supersmago svaru paliek skatīties arvien neinteresantāk!

Ņūarkā, Ņūdžersijas štatā, bijušais WBC pussmagā (79.4 kg) un IBF smagā (90.7 kg) svaru čempions, 35 g.v. polis Tomašs Adameks aizstāv savu IBF supersmagā svara Ziemeļamērikas čempiona titulu, 5-jā ar TKO pieveicot 33 g.v. amerikāni Trevisu Vokeru. Adamekam tagad 47(29 KO)-2(1 KO), Vokeram, 38(31 KO)-8(6 KO)-1.

Video galerija

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­