9. martā Bruklinas Barclays Center, Ņjujorkā, 48 g.v. Bernards Hopkinss dosies ringā lai mēģināt labot pašam piederošo vecākā boksa pasaules čempiona rekordu, kuru viņš uzstādīja divus gadus atpakaļ. Šoreiz viņa pretinieks būs IBF pussmagā (79.4 kg) svara čempions, 31 g.v. Tavoriss Klauds.

17 gadu vecuma starpība Bernardu neuztrauc. Tik pat liela tā bija ar kanādieti Žanu Paskālu 2011. gadā, kad Hopkinss vienbalsīgi uzvarēja pēc punktiem un kļuva par boksa vēsturē vecāko pasaules čempionu 46 gadu vecumā. Te gan jāņem vērā, ka ir pagājuši vēl divi gadi un, nedz ātrāks, nedz izturīgāks Bende nav kļuvis, iespējams, tieši otrādi. Tomēr Hopkinss pilnīgi paļaujās uz savu pieredzi, "Man ir rūdījums un pieredze. Man ir trīs lādiņi, bet viņam tikai viens. Šīs cīņas uzvarētāju noteiks Bernarda pieredze un Klauda pieredzes trūkums.", tā Hopkinss.

Tavoriss "Pērkons" Klauds ieguva savu jostu 2009. gadā, pēc punktiem uzveicot 37 g.v. angli Klintonu Vudsu. Nu jau četras reizes titulu ir nosargājis, no kurām divās uzveicis 41 g.v. veterānu Glenu Džonsonu un ļoti strīdīgā cīņā guvis uzvaru pār Gabrielu Kampijo no Spānijas. Arī pats čempions atdzīst nepietiekami izrādīto cieņu pret sevi no boksa kritiķiem, "Es cenšos pamest pussmago svaru, bet uzskatu, ka neesmu pietiekami novērtēts. Paskāls, Dousons un vēl daži izvairās no cīņām pret mani. Bet es nesteidzos būt atdzīts par izcilu, tas notiks tad, kad tas notiks." Uz jautājumu, kā viņš plāno uzvarēt Hopkinsu, Klauds atbild, "Ir jāuzbrūk un jāsadod viņam pa pakaļu, tieši tāpat, kā esmu sadevis pārējiem. Es esmu gatavs daudzām netīrām lietām no viņa..."

PROGNOZE: Klauds uzvarēs, ja nemitīgi uzbruks, kāpinot tempu, un nepārtraukti izdarīs sitienus. Hopkinsam būs izdevīgi vilkt laiku, pēc iespējas retāk iesaistoties sitienu apmaiņā, klinčoties un izmantot "netīšas" kustības ar galvu un elkoņiem, ko Bernards labi pieprot un uz ko, visticamāk, tiesnesis pievērs acis. Es liktu 60/40 uz Klaudu!

Video galerija

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­