Naktī no 9. uz 10. jūniju Lasvegasā notiks kārtējās cīņas ar pasaules labāko bokseru dalību. Šovu organizēs viens no pasaules ietekmīgākajiem promouteriem Bobs Arums un viņa Top Rank promotion.

Šodienas, iespējams, spēcīgākais pasaules visu svaru bokseris, filipīnietis Menijs Pakjao aizstāvēs savu WBO versijas titulu otrajā pusvidējā (66.6 kg) svarā pret iepriekš 29 cīņās nezaudējušo amerikāni Timotiju "Tuksneša Vētru" Bredliju. Pakjao šo titulu atņēma Šeinam Moslijam, 2011. gada maijā, un reizi nosargāja, ar ļoti strīdīgu tiesnešu lēmumu "pieveicot" Huanu Manuelu Markezu. Bredlijs ir bijis 8-kārtējais čempions WBC un WBO versijās pirmajā pusvidējā (63.5 kg) svarā un ir uzvarējis tādus meistarus, kā Džuniors Viters, Kendels Holts, Lamonts Pītersons, Devons Aleksandrs un Hoels Kasamajors. Vai spēs Timotijs atrast argumentus Pakmena spēkam un ātrumam?

Uzlecošā amerikāņu zvaigzne Maiks Džonss cīnīsies par 1. pasaules čempiona jostu savā karjerā- vakanto IBF titulu otrajā pusvidējā (66.6 kg) svarā. Viņa pretinieks būs 38 g. v. 3-kārtējais WBO eksčempions pirmajā pusvidējā (63.5 kg) svarā, Rendels Beilijs, kurš profi ringā cīnās jau 16. gadu! Pašam Džonsam ir 29 gadi, viņš ir uzvarējis visās savās 26 cīņās, 19 ar nokautu!

Kubiešu sensācija, 2-kārtējais olimpiskais čempions, Gijermo Rigondo, kurš kļuva par pasaules čempionu profesionāļiem, WBA versijā pirmajā pusvieglajā (55.3 kg) svarā, jau savā 9. cīņā, janvārī 6. raundā nokautējot amerikāni Riko Ramosu, 1. reizi aizstāvēs savu jostu pret 25-gadīgo amerikāni Teonu Kenediju, kurš nevar palielīties ar izciliem pretiniekiem savā karjera līdz šim, un arī mazticams, ka spēs izrādīt nopietnu pretestību Rigondo.

Meksikāņu veterāns Horhe Arse, kurš savos 33 gados ir aizvadījis 68 cīņas, guvis 60 uzvaras (46 ko), cīnīsies pret 25-gadīgo puertorikāni Hesusu Rohasu, kuram ir 18 uzvaras (13 ko), 1 zaudējums un 1 neizšķirts. Šī būs 10 raundu cīņa pirmajā pusvieglajā (55.3 kg) svarā.

Video galerija

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­