49 tūkstoši skatītāju bija ieradušies Sanantonio Alamodome arēnā lai noskatītos divu iepriekš nezaudējušu bokseru cīņu par WBA un WBC titulu apvienošanu pirmajā vidējā (69.9 kg) svarā.

Gluži par karu, kā bijā gaidīts, cīņu tomēr nosaukt nevar. Drīzāk, ringā notiekošais atgādināja taktisku spēli. No pirmā gonga darbību ringā saasināja Sauls Alvarezs. Kreilis Trauts, turpretī, ieņēma nogaidošu pozīciju un, likās, centās ievilināt pretinieku, ļāva tam kļūdīties. Pirmajā cīņas pusē aktīvāks bija Alvarezs, Trauts palika tomēr pārāk pasīvs, abi bokseri centās aizsniegt viens otru ar vienu vai diviem sitieniem, neiesaistoties agresīvā apmaiņā. Astotā raunda sākumā viens Saula labais taisnais aizsniedz Trauta zodu, viņa ceļi sagrīļojās un amerikānis nonāk uz dēļiem- nokdauns! Tomēr Ostins ātri atgūstās un cīņa turpinās. Otrajā pusē Alvarezs, iespējams, sāk pagurt, Trauts kļūst aktīvāks, bet nepietiekami agresīvs. Meksikānis visas cīņas garumā tā arī neizlaiž nevienu nopietnu sitienu. Tiesnešu verdikts; 115:112, 116:111, 118:109, visi par labu Alvarezam. Iespējams, ka pārsvars nebija tik liels, bet katrā ziņā, Sauls izdarīja vairāk, lai uzvarētu. Tagad Sauls Kanēlis Alvarezs savai WBC jostai pievieno arī WBA versijas jostu, viņam joprojām nav zaudējumu, 41(31 KO)-0-1. Savukārt, Ostins Trauts šajā cīņā pirmo reizi savas karjēras laikā nonāk nokdaunā, kā arī piedzīvo pirmo zaudējumu, viņam 26 (14 KO)-1.

Bet Vemblijas arēnā Londonā, 26 g.v. velsietis Neitans Kleverlijs jau piekto reizi nosargā savu WBO pussmagā (79.4 kg) svara jostu. Kārtējā butaforiskajā titulcīņā Kleverlijs pārliecinoši pēc punktiem uzveic nevienam nepazīstamo, iepriekš nopietnus pretiniekus neuzvarējušo, 26 g.v. albāņu izcelsmes vācieti Robinu Krasniki. Divi sānu tiesneši atdod 12 punktu pārsvaru, bet viens 10 punktus par labu čempionam. Kleverlijam šobrīd ir 26(12 KO)-0, bet Krasniki 39(15 KO)-3.

Video galerija

Wilfredo Gomez- 60!!!

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­