Viens no izcilākajiem vidējā svara bokseriem. Moncona personība bija pārpildīta kontrastiem- meistarīgs un filigrāns ringā, brutāls mačo un uzdzīvotājs ārpus tā. Sīkstums bija Moncona spilgtākā rakstura īpašība, tāds viņš bija gan sportā, gan dzīvē. Kļuvis par ikonu savā dzimtenē, Argentīnā, tur viņu joprojām ierindo blakus leģendārajam futbolistam Maradonam.

Karloss Rokē Moncons piedzima 1942. gada 7. augustā Sanhabjēras pilsētinā, Argentīnā. Monconu ģimene, kurā bija 13 bērni, dzīvoja nabadzībā un ar grūtībām spēja savilkt galus. Nomācījies skolā tikai trīs gadus, Karloss sāk piepelnīties dažādos gadijuma darbos, viņš strādāja par apavu spodrinātāju, izvadāja pienu un tirgoja avīzes. 16 gadu vecumā Karloss sāk aizrauties ar boksu. Aizvadījis amatieros trīs gadus un 86 cīņas, jaunais Moncons pāriet profesionāļos.

Nocīnoties profesionālajā ringā piecus gadus, 1970-jā, Romā, Moncons nokautē Nino Benvenuti 13-jā raundā un izcīna WBA un WBC versiju čempiona titulu vidējā (72.6 kg) svarā. Kopumā, savas 12 gadus garās karjēras laikā, Moncons aizvada ringā 99 cīņas, viņa bilance ir 87(59 KO)-3-9. Viņam izdevās četrpadsmit reizes nosargāt savas jostas un aiziet neuzvarētam. Revanša cīņā pret Benvenuti, Karloss nokautē to trešajā raundā un pieliek punktu slavenā itāļa karjērai. Moncons pieveic arī tādus izcilus bokserus, kā Emīls Grifits, Benijs Brisko, Žans Klods Butjē, Hosē Napoless, Tonijs Mandins un Tonijs Likata. Ringā Monconu iesauc par Šauteni, dēļ viņa stīganās figūras un asajiem, šāvieniem līdzīgajiem, sitieniem. 1976.-77. gados Karloss aizvadīja divas cīņas pret spēcīgo kolumbieti Rodrigo Valdesu. Uzvarot abās, argentīnietis nobeidz savu karjēru. Karlosu Monconu uzskata par vienu no izcilākajiem vidējā svara čempioniem.

Ārpus ringa Karloss pilnībā izbauda dzīvi, tērējot savus honorārus sievietēs, ceļojumos un augstākās sabiedrības saviesīgajos vakaros. Karloss apceļo Dienvidamēriku un Eiropu, it sevišķi viņš iecienīja Franciju, Itāliju un Montekarlo, ceļojumos Monconu vienmēr pavada skaistas sievietes, supermodeles un aktrises. Par Karlosa ļoti tūvu draugu kļūst slavenais aktieris Alēns Delons. Eksbokseris bija vairākas reizes precējies, viņam ir četri bērni. Viņa mīlas dēkām un drāmām, kā arī nakts uzdzīvei, kurā bieži notiek incidenti ar paparaci piekaušanu un pretošanos likumasargiem, uzmanīgi seko dzeltenā prese. Moncons kļūst par vispubliskāko personu Argentīnā.

1988. gadā Monconu notiesā par netīšu slepkavību, viņam piespriež 11 gadu cietumsodu. 1995-jā Karlosam tiek atļauts brīvdienās apciemot ģimeni. Tā gada 8. janvārī, atgriežoties cietumā no šāda apciemojuma, Moncons cieš autonegadījumā un mirst notikuma vietā. Viņš bija 52 gadus vecs. Uz bērēm ieradās vairāki tūkstoši Karlosa draugu un vienkāršo argentīniešu, pat kapos Moncons spēja sapūlcēt pilnas "tribīnes", kā reiz to darīja cīnoties pārpildītajos stadionos. Ļaudis dziedāja dziesmu Dale Campion (Uz priekšu, Čempion!). Šī gada 7. augustā Karlosam Monconam paliktu 72 gadi!

Video galerija

Wilfredo Gomez- 60!!!

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­