25. maijā Londonā notiks cīņa, kuras uzvarētājs apvienos WBA un IBF versiju jostas supervidējā (76.2 kg) svarā. Četrkārtējā pasaules čempiona Mikela Keslera no Dānijas un trīskārtējā pasaules čempiona, angļa Karla Froča revanša cīņa. Abu pirmā tikšanās notika 2010. gada aprīlī.

Toreiz, 2010. gadā Dānijas pilsētā Herningā, tā bija īsta kauja! Vienbalsīgi, ar nelielu punktu pārsvaru uzvarēja Keslers. Fročs gan iebilda, ka ticis notiesāts, paceltai vajadzēja būt viņa rokai, un, ka uzvaru atdeva Mikelam tikai tāpēc, ka viņš bija mājinieks. Pēc tās dramatiskās cīņas Keslers nobeidza karjēru, vēlāk gan atgriezās un vēlreiz kļuva par pasaules čempionu. Fročs, savukārt, uzņēma vēl lielākus apgriezienus, kļuva par čempionu veselas divas reizes, bet arī piedzīvoja vienu zaudējumu, Super Six sērijā, pret amerikāni Andre Vordu. Un kurš tad uzvarēs šoreiz, 34 g.v. Vikingu Kareivis Keslers, jeb 35 g.v. Kobra Fročs?

PROGNOZE: Pats par sevi uzprasās jautājums; ja Dānijā uzvarēja dānis, vai nebūtu godīgi, ja Anglijā uzvarētu anglis?? Bet esmu pārliecināts, ka lieta nav tikai ģeogrāfijā. Pilnīgi skaidrs ir tas, ka ja šoreiz uzvarēs Fročs, tad ļoti loģiska būtu abu izšķirošā trešā cīņa. Bet par šāda iznākuma finansiālo izdevību, gan organizatoriem, gan pašiem bokseriem, ir pat lieki runāt. Kaut gan zaudētājam, lai kurš tas arī nebūtu, šī var izrādīties pēdējā cīņa. Jebkurā gadījuma, lieku 70/30 uz Froču!

Video galerija

THE TRIBUTE TO MIGUEL COTTO

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­