Pagājušajā sestdienā, 2. decembrī, ar uzmanību tika apdalīta, pietam nepelnīti, ļoti nozīmīga cīņa Madison Square Garden arēnā Ņujorkā. To var vienkārši izskaidrot- visa boksa pasaule ir lielās Gadsimta Cīņas Lomačenko VS. Rigondo gaidās, kura notiks te pat Medisonā nedēļu vēlāk. Tomēr leģendārās Manhetenas arēnā savu WBO versijas pirmā vidējā (69.9 kg) svara čempiona jostu kāpa aizstāvēt viens no pēdējās desmitgades izcilākajiem pusvidējo svaru čempioniem, 37-gadīgais puertorikānis Migels Kotto!

Par Kotto pretinieku kļuva 2008. gada olimpietis, 29 g.v. jemeniešu izcelsmes amerikānis, Sadams Ali. Cīņa aizritēja ļoti augstā tempā, Kotto centās būt agresors vidējos raundos, kas viņam arī tīri labi padevās. Bet beidzamajos trijos raundos Migels sāka pagurt, un neskatoties uz to, ka fināla trīsminūti viņš tomēr izrāva ar pēdējiem spēkiem, sānu tiesneši vienbalsīgi uzvaru un, protams, arī titulu atdeva Sadamam Ali!

Pēc oficiālās uzvarētāja paziņošanas, 37-gadīgā latīņamerikāņu boksa leģenda pateicās visiem līdzjutējiem, kuri bija sekojuši viņa 17 gadus ilgās karjeras gaitām un paziņoja , ka aiziet!

Migels Anhels Kotto pārstāvēja savu valsti 2000. gada Sidnejas OS, bet kopš 2001. gada februāra cīnījās profesionāļos. Sešas reizes viņam ir izdevies kļūt par pasaules čempionu WBA, WBC un WBO versijās četros dažādos svaros- pirmajā pusvidējā (63.5 kg), pusvidējā (66.6 kg), pirmajā vidējā (69.9 kg) un vidējā (72.6 kg), nosargājot savas jostas 14 reizes! Kotto ir izgājis ringā pret visiem izcilākajiem oponentiem- Mejvezeru, Pakjao, Margarito, Majorgu, Martinesu, Alvaresu un daudziem citiem. "Es pabeidzu! Turpmāk biežāk atradīšos mājās un pavadīšu laiku ar savu ģimeni. Paldies visiem!" Migela cīņu bilance ir 41(33 KO)-6(2 KO). Kotto droši var nosaukt par beidzamās dekādes izcilāko Puertoriko atlētu!

Video galerija

THE TRIBUTE TO MIGUEL COTTO

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­