Ceturdien, Lozannas sporta arbitrāžas komisija atzina par vainīgu dopinga lietošanā vienu no pēdējo gadu titulētākajiem Krievijas amatieru bokseriem, Mišu Alojanu. Līdz ar to, Alojanam tiks piespriesta diskvalifikācija, bet, kas ir visbēdīgākais, tiks atņemta Rio Olimpisko Spēļu sudraba medaļa!

Rio izdarītais dopinga tests izrādījies pozitīvs, 28 g.v. armēņu izcelsmes krievu bokserim, Mišam Alojanam. Boksera organismā konstatēts aizliegtais stimulējošais preparāts tuaminogeptāns. Sagatavošanās periodā pirms Spēlēm Alojans esot lietojis deguna pilienus, kuri, iespējams, satur šo aizliegto preparātu. Sportista treneris Eduards Kravcovs paskaidroja, ka preparāts esot atļauts treniņu procesā, bet aizliegts sacensību laikā. "Mēs pieļāvām šādu iznākumu Lozannā. Tagad turpināsim tiesāties lai pierādītu, ka Miša nav ļaunprātīgs dopinga lietotājs!", izteicās treneris.

Atgādināšu, ka Miša Alojans ir pēdējo gadu titulētākais Krievijas bokseris amatieru ringā. Cīnoties vieglākajā (52 kg) svarā, Miša ir 2008. gada Pasaules Kausa ieguvējs, 2010. gada Eiropas čempions Maskavā, divkārtējais pasaules čempions, 2011-jā Baku un 2013-jā Almati, kā arī 2012. gada Londonas Olimpisko Spēļu bronzas godalgas ieguvējs. Šogad Rio Alojans izcīnīja trīs uzvaras, bet finālā, līdzīgā un sīvā ciņā, piekāpās Šahobidinam Zoirovam no Uzbekistānas.

Video galerija

Tributo a Éder Jofre

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­