Sestdien, 10. novembrī, Losandželesas Staples centrā notika trīs cīņas par pasaules čempionu tituliem. Visintriģējošākā cīņa bija starp diviem latīņamerikāņiem pirmajā pusvieglajā (55.3 kg) svarā

26 g.v. meksikānis Abners Maress veiksmīgi un pārliecinoši aizstāv savu WBC jostu pret neērto un bīstamo, 27 g.v., Anselmo Moreno no Panamas. Moreno ir augumā garšs kreilis, kurš ļoti labi kustās ringā un prot izmantot savas auguma priekšrocības. Tomēr piektajā raundā Maresam izdevās aizsniegt panamieti un ar spēcīgu tiešu sitienu nogādāt nokdaunā. 11-jā raundā, bokseriem klinčojoties, Moreno, būdams manāmi garāks nekā viņa pretinieks, satverot Maresu aiz kakla cenšās meksikāni noliekt, tādā veidā karoties viņam virsū ar visu savu ķermeni. Pēc vairākiem tiesneša aizrādījumiem, panamietim tiek atņemts punkts. Gala rezultāts ir pārliecinošs, divi tiesneši atdod 116:110, viens 120:106!!!, visi par labu Abneram Maresam, kuram tagad ir 25(13 KO)-0-1. Anselmo Moreno piedzīvo otro zaudējumu savā karjērā, viņam tagad 33(12 KO)-2-1. Ļoti iespējams, ka šajā kategorijā briest kāda supercīņa, jo šajā svarā ir vēl divi spīdoši čempioni, Nonito Donaire no Filipīnām un Gijermo Rigondo no Kubas!

Citā šī vakara cīņā 24 g.v. meksikānis Leo Santa Kruzs pārliecinōši aizstāv savu IBF vieglākā (53.5 kg) svara jostu. Savu tautieti Viktoru Caletu Leo sūta nokdaunos ceturtajā, septītajā un astotajā raundos, devītais raunds bija beidzamais Caletai, ringa tiesnesis apturēja cīņu ar tehnisko nokautu. Tagad Santa Kruzam ir 22(13 KO)-0-1, bet Viktoram Caletai 20(10 KO)-3(1 KO)-1.

Kā arī 25 g.v. velsietis Neitans Kleverlijs trešo reizi aizstāv WBO pussmagā (79.4 kg) svara titulu. Viņa pretinieks, 28 g.v. amerikāņu indiānis, Šons Houks piekrita šai cīņai tikai nedēļu pirms tās, tas arī, iespējams, skaidro Houka nepietiekamo gatavību, viņš nonāk nokdaunos divas reizes 7-jā un vienu reizi 8-jā raundos, pirms cīņa tiek apturēta. Šobrīd Neitanam Kleverlijam ir 25(12 KO)-0, joprojām bez zaudējumiem, bet Šonam Houkam 23(17 KO)-3(1 KO)-1.

Video galerija

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­