Kā zināms, šajās dienās, Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku aizrit I Eiropas Spēles, vai tā saucamā Eiropas Olimpiāde. Spēļu boksa turnīrā piedalās arī pieci sportisti no Latvijas. Diemžēl, mūsu puišu rezultāti šajās sacensībās nav pārāk iepriecinoši, gandrīz visi izstājās jau pirmajā kārtā!

Vieglajā (60 kg) svarā Latviju pārstāv rīdzinieks Artjoms Ramlavs no BK Sidneja 2000.

Artjoms tikās ar 2014. gada Eiropas Savienības vicečempionu, Gruzijas armēni, Otaru Jeranosjanu. Cīņas gaitā Ramlavam izveidojās divi asiņojoši savainojumu, labās acs stūrī un virs pieres, acīmredzot bokseriem saskrienoties ar galvām. Iznākumā zaudējums ar vienbalsīgu tiesnešu lēmumu- 0:3!

Pirmajā pusvidējā (64 kg) svarā no Latvijas ringā kāpa Artūrs Ahmetovs no BK Sidneja 2000.

Diemžēl arī Artūrs piekāpās savam pretiniekam, Iraklijam Melikišvili no Gruzijas, ar vienbalsīgu lēmumu- 0:3. Pie tam, gruzīns bija neapstrīdami mazāk pieredzējis nekā Ahmetovs, viņš nav piedalījies vēl augstākā mēroga turnīros, tādos, kā Eiropas vai pasaules čempionāti. Savukārt, Artūra kontā šādi turnīri jau ir vairāki!

Pusvidējā (69 kg) svarā Latviju pārstāvēt devās rīdzinieks Mihails Pavlovs no BK Sidneja 2000.

Mihails ir visnepieredzējušākais mūsu izlases sastāvā, viņam šīs ir pirmās šāda mēroga sacīkstes. Par viņa pretinieku kļuva 2013. gada Eiropas čempionāta ceturdaļfinālists, Spāniju pārstāvošs senegālietis Juba Ndiaje Sisoho. Kaut arī cīņa aizritāja līdzīgi, tiesnešu lēmums nebija iepriecinošs- 0:3!

Pussmagsvaru konkurencē Latviju pārstāvēja Nikita Versockis no Olaines BK Olimps.

No visiem mūsu bokseriem, Nikitam trāpījās, laikam, vispieredzējušākais pretinieks, 2013. gada EČ bronzas godalgas ieguvējs un divu PČ ceturdaļfinālists, Norberts Harča no Ungārijas. Versockis neko nespēja likt pretī ungāram un arī piekāpās ar vienbalsīgu lēmumu- 0:3!

Šīs nedēļas nogalē ringā vēl izies beidzamais Latvijas pārstāvis, Raitis Sinkēvičs no Jelgavas BK Madara, pēc izlozes viņš uzreiz iekļuva 1/8 finālā. Ļoti gribās cerēt, ka viņam izdosies uzvarēt. Bet, ja runā atklāti, tad mūsu bokseriem noteikti kaut kā trūkst. Vai nu tā ir funkcionālā sagatavotība, vai taktiskā, vai arī trūkst elementāro sportisko ambīciju, kā rezultātā pieklibo gan pirmā, gan otrā sagatavotība. Katrā ziņā, mūsu sportistiem ir jāmaina gan savs treniņu process, bet, kas ir pats svarīgākais, sava attieksme!

Video galerija

MICHAEL MOORER- 50!!!

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­