Naktī uz 2. martu, Alamodomā, Sanantonio, Teksasas štatā, divkārtējais olimpiskais čempions, 26-gadīgais ukrainis Vasilijs Lomačenko, centīsies ierakstīt jaunu rindiņu boksa vēsturē, kļustot par pasaules čempionu jau savā otrajā profesionālajā cīņā! Lai realizētu šo plānu, Vasilijam nāksies pieveikt Orlando Salido no Meksikas.

Esošais trīskārtējais WBO pusvieglā (57 kg) svara čempions, 33-gadīgais Orlando Salido, kā profesionālis cīnās jau astoņpadsmit gadus. Kautgan Salido cīņu bilance nav perfekta, viņam ir 12 zaudējumi 55 cīņās, jāņem vērā, ka lielākā daļa šo neveiksmju ir piedzīvota pašas meksikāņa karjēras sākumā, kad viņš pats vēl bija 15-16 gadīgs tīnis. Bet zaudējumi no tādiem atzītiem meistariem, kā meksikānis Huans Manuels Markezs, kubietis Juriorkiss Gamboa un amerikānis Maikijs Garsija, ir divu uzvaru katrs vērti! Tātad, Salido ir ļoti pieredzējis, un galvenais, sīksts pretinieks, īstens meksikāņu gladiators, kura darbībās nav iespējams saskatīt pat mazāko daļu kompromisa ar oponentu.

Pretendentam Lomačenko ir milzīga pieredze amatieru ringā. Pateicoties savam strādīgumam un disciplīnai, viņš ir kļuvis par bokseri, kurš jau tagad var konkurēt ar pasaules vadošajiem profesionālajiem bokseriem. Un pie visa vēl jāpieliek Vasilija daudzpusību un filigrāno meistarību ringā. Bet vai Vasilijam pietiks pieredzes aizvadīt divpadsmit raundu cīņu!? Itsevišķi, pret tādu pretinieku, kā Salido, kurš necentīsies apspēlēt Lomačenko, bet gan nemitīgi uzbruks un mēģinās salauzt ukraini līdz pat beidzamajam gongam! Un 12 raundi nav 3, kā arī ringa tiesnesis bieži neiejauksies cīņas procesā, kā tas reizēm notiek Olimpiādēs! Gribās ticēt, ka Vasilijam un viņa tēvam un trenerim Anatolijam ir Plāns Nr. 2!

PROGNOZE: Nav šaubu, ka Lomačenko apspēlēs Salido pirmajās divās cīņas trešdaļās, un tādā gadījumā, viņam ir izredzes gūt uzvaru pēc punktiem. Bet, ja Vasilijam neizdosies savainot vai nokautēt Salido pirmajā cīņas pusē, tad tās trešā daļa var izvērsties, kā ļoti sarežģīta ukrainim! Domāju, ka tieši tāds ir paša Salido cīņas plāns! Jebkurā gadījumā, cīņa būs ļoti aizraujoša! Es domāju 50/50!

Video galerija

THE TRIBUTE TO MIGUEL COTTO

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­