Jaunais WBA versijas supersmagā svara pasaules čempions, 36-gadīgais austrālietis Lukass Brauns ar iesauku Lielais Tētuks, tiek turēts aizdomās par aizliegta preparāta lietošanu. Vai tā ir taisnība, rādīs atkārtotais tests.

Lukas Brauns izcīnīja čempiona titulu 5. martā Groznijā, sīvā cīņā izraujot uzvaru Ruslanam Čagajevam no Uzbekistānas, pieveicot to ar tehnisko nokautu 10-jā raundā. Brauns, kura cīņu bilance ir spīdoša- 24(21 KO)-0, ar šo uzvaru kļuva par pirmo austrālieti, kuram izdevies izcīnīt pasaules čempiona jostu supersmagajā svarā. Bet, kā ziņo Antidopinga asociācija, pēccīņas dopinga testā, Brauna urīnā tika atklāts aizliegtais preparāts- klenbuterols, pazīstams, kā viela, kura samazina ķermeņa svaru. Pats bokseris uz šo ziņu noreaģēja tā: "Es apgalvoju visu savu līdzjutēju, visas boksa pasaules un Austrālijas priekšā- es neesmu lietojis dopingu! Ziņa par manu pozitīvo testu šokēja un nomāca mani, un es cīnīšos tik, cik būs nepieciešams, lai neaptraipītu savu vārdu! Līdz šai dienai neesmu dzirdējis par tādu preparātu, kā klenbuterols, un man nav ne jausmas, kādam nolūkam tas ir lietojams. Man ir paskaidrojuši, ka to lieto lai zaudētu svaru. Bet es esmu supersmagsvars, un šāds līdzeklis supersmagsvaram skan pats par sevi smieklīgi! Atgādinu, ka tieši mana komanda uzstāja lai dopinga pārbaude būtu obligāta."

Atliek tikai gaidīt atkārtotās pārbaudes rezultātus. Gadījumā, ja tests B izrādīsies pozitīvs, tad Brauns tiks diskvalificēts, sodīts ar naudu, bet pats nepatīkamākais pašam bokserim- viņam tiks atņemts tituls un čempiona josta, bet cīņa pret Čagajevu tiks anulēta un pasludināta par nenotikušu!

Video galerija

MICHAEL MOORER- 50!!!

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­