8. decembrī Lasvegasā notika viena no galvenākajām cīņām pasaules boksā. Speciālisti bija diezgan skopi savās prognozēs pirms šī notikuma. Bet vai kāds varēja iedomāties, ka šī cīņā beigsies tieši tā?

Ceturtā savstarpējā Menija Pakjao un Huana Manuela Markeza cīņa, kā ierasts, sākās no abu bokseru mēģinājumiem izprovocēt pretinieku uz uzbrukumu un likt tam kļūdīties. Pirmajos divos raundos pēc punktiem dominēja Pakjao, pateicoties savam ātrumam. Trešajā Markezs, neraksturīgi sev, bez sagatavošanas izsit plašu labo sānsitienu, kurš trāpa Menijam pa deniņiem, Pakjao nonāk nokdaunā, bet spēj atgūties līdz gongam. Ceturto raundu Pakjao uzsāk uzmanīgi un gūst tajā punktu, līdzīgi, kā pirmajos divos. Piektajā raundā abi bokseri iesaistās biežā sitienu apmaiņā un 20 sekundes līdz beigu signālam, pēc zibenīga Menija kreisā taisnā, uz ringa dēļiem nonāk Markezs. Ar grūtībām Huans Manuels spēj nobeigt šo raundu, kā arī visu sesto raundu var just, ka meksikānis sāk zaudēt ātrumu. Pakjao arvien biežāk dodās uzbrukumos un vienā no tādiem (līdz ar gongu, beidzamajā sekundē) burtiski uzskrien Markeza īsam labajam āķim....dziļākais nokauts!!! Filipīnietis, apmēram, minūti noguļ ar seju uz ringa grīdas, pirms ārsti atgriež viņu pie samaņas. 39 g.v. Markezam tagad ir 55(40 KO)-6-1, un varbūt pastāv iespēja revanša cīņai pret Floidu Meivezeru? Bet ko darīt pasaules Filipīnietim Nr. 1? Šis bija viņa otrais zaudējums pēc kārtas, turklāt ar nokautu. 34 g.v. Pakmens tagad ringā ir aizvadījis 54(38 KO)-5(3KO)-2, un iespējams, ka šis zaudējums ir signāls, ka ir pienākusi viņa spīdošās karjēras izskaņa!

2004. gada Atēnu olimpiskais čempions, 31 g.v. kubietis Juriorkiss Gamboa izcīna WBA pagaidu čempiona jostu pirmajā vieglajā (59 kg) svarā, pārliecinoši pēc punktiem uzveicot Maiklu Farenasu no Filipīnām. Farenass nonāk nokdaunā divas reizes, 2. un 6. raundos. Pirmo reizi savas profesionālās karjēras laikā uz ringa dēļiem nonāk arī Gamboa, tas notiek 9. raundā. Kubieša kontā tagad ir 22(16 KO)-0, bet Farenasam 34(26 KO)-4-4.

25 g.v. meksikānis Migels Anhels Vaskezs jau piekto reizi aizstāvēja savu IBF vieglā (61.2 kg) svara jostu. Visu laiku darbojoties, kā otrais numurs, Vaskezs pārliecinoši atpunktē fiziski spēcīgo, bet mazaktīvo filipīnieti Mersito Gestu. Vaskeza kontā tagad ir 33(13 KO)-3 cīņas, bet Gestam 26(14 KO)-1-1.

Dānijas pilsētā Hērningā, 33g.v. mājinieks Mikels "Vikingu Kareivis" Keslers jau ceturto reizi kļūst par pasaules čempionu supervidējā (76.2 kg) svarā, šoreiz WBA versijā. Savu pretinieku, 37 g.v. Brainu Magī no Īrijas, Keslers sūta nokdaunos ar sitieniem pa ķermeni trīs reizes triju raundu laikā, 3-jā cīņa tiek pārtraukta ar tehnisko nokautu. Pašreiz dānim pieder 12 WBA un WBC versiju jostas un viņa cīņu uzskaitījums ir 46(36 KO)-2. Īram Magī šis bija jau piektais karjēras zaudējums, viņam 36(25 KO)-5(3 KO)-1. Izskatās, ka verētu notikt atkārtota cīņa starp Kesleru un angli Karlu Froču, un tagad jau par divām jostām uzreiz!

Video galerija

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­