Naktī uz 18. maiju Inglvudā, Kalifornijas štatā, ASV, notika vairākas intriģējošas reitinga boksa cīņas. Par programmas naglu kļuva cīņa pusvidējā (66.6 kg) svarā.

Galvenajā WBO versijas pretendentu finālcīņā ringā spēkojās slavenais meksikāņu gladiators, 40-gadīgais Huans Manuels Markezs pret 33-gadīgo amerikāni Maiku Alvarado. Abi bokseri bija cietuši neveiksmes savās beidzamajās cīņās, Markezu pēc punktiem apspēlēja Timotijs Bredlijs, savukārt Alvarado ar tehnisko nokautu 10. raundā piekāpās krievam Ruslanam Provodņikovam. Kā vienam, tā otram pretiniekam uzvara šajā cīņā nozīmēja vēl vienu iespēju pacelties pasaules rangos un nodrošināties ar vēl vienu pieklājīgu algas dienu. Zaudējums, abiem bokseriem, varētu nozīmēt karjēras beigas.

Alvarado centās uzbrukt un atspiest Markezu atpakaļ, bet, manuprāt, neizdarīja pietiekami daudz sitienu. Sava sekundanta ieteikumam nepārtraukti izmest džebu un iesaistīties sitienu apmaiņā, Alvarado vai nu neklausīja, vai arī vienkārši nespēja to realizēt. Markezu šādā cīņas gaitā viss apmierināja, viņš sagaidīja pretinieku un apšaudīja to ar daudzveidīgām sitienu sērijām, pārnesot sitienus no ķermeņa galvā un otrādi. Meksikānis manāmi apsteidza amerikāni ātrumā. Astotajā raundā Markezs ar zibenīgu kombināciju kreisais/labais aizsniedz Alvarado zodu, Maiks nokrīt zem trosēm un gandrīz izgāžās ārpus ringa. Viņš ļoti smagi pieceļās, liekās, ka nupat Markezs to nokautēs, bet atskaitot nokdaunu atskan gongs. Uzsākoties 9. raundam Markezs nesteidzās piebeigt Alvarado, bet gan nogaida kamēr tas pats kādā brīdī izgāzīsies. Tomēr Alvarado saņemās un ar labo sānsitienu nokdaunā sūta Markezu! Aizskaitot līdz "8" tiesnesis ļauj cīņu turpināt. Šis, iespējams, kļuva par cīņas aizraujošāko raundu. Izskaņā Markezs atkal pārņem iniciatīvu. Beidzamajos trijos raundos Alvarado neiet uz visu banku, kaut gan ir skaidri redzams, ka viņš atpaliek pēc punktiem. 12-jā beidzamajā raundā abi bokseri cīnās samērā haotiski un līdzīgi. Tiesnešu lēmums ir sekojošs- diviem 117:109, vienam 119:108, visiem par labu Markezam!

Pašlaik Huana Manuela Markeza cīņu bilance ir 56(40 KO)-7-1, un tagad, liekās, ka viņam ir divas alternatīvas, vai nu piektā cīņa pret Meniju Pakjao, vai arī revanša cīņa pret Timotiju Bredliju. Savukārt, Maikam Alvarado tagad ir 34(23 KO)-3(2 KO), un kādi plāni ir Maikam zin tikai Dievs!

Šajā pašā ringā kāpa arī pirmā pusvidēja (63.5 kg) svara bokseri, arī reitinga cīņā. Līdz šim nezaudējošais, 30-gadīgais ukrainis Viktors Postols pret Eiropas eksčempionu, 31-gadīgo Aidinu Selčuku no Turcijas. Ukrainis ļoti sekmīgi izmantoja sava auguma un garo roku priekšrocības, nepārtraukti pārvietojoties un apšaudot Turku Kareivi no distances. Selčuks, savukārt, izskatījās pārāk saspringts un pie izdevības izdarīja tikai vienu sitienu. Raundu no raunda arvien lielāku pārsvaru punktos guva Postols. 11. raundā ukrainis ar spēcīgu labās rokas atkārtotu sitienu kombināciju no sāna un no apakšas sūta turku nokautā!

Viktors Postols joprojām turpina bez zaudējumiem, viņa bilance ringā ir 26(11 KO)-0. Aidins Selčuks pirmo reizi savā karjērā cieš zaudējumu ar nokautu, viņam 26(19 KO)-3(1 KO).

Video galerija

Wilfredo Gomez- 60!!!

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­