7. jūnijā Ņujorkas Medisonskvergārdenā notiks viena no šī gada aktuālākajām cīņām. Par WBC versijas vidējā (72.6 kg) svara titulu tiksies pašreizējais čempions 39-gadīgais argentīnietis Serhio Martiness un 4-kārtējais pasaules eksčempions, 33-gadīgais Migels Kotto no Puertoriko.

"Apbrīnojamais" Serhio Martiness savas karjēras laikā ir aizvadījis salīdzinoši maz cīņu par prestižākajiem tituliem, divas reizes kļūdams par pasaules čempionu. Bet savos 39 gados viņš ir pasaules Nr. 1 vidējā svara reitingā un tiek uzskatīts par vienu no smagākajiem un neērtākajiem pretiniekiem. Savās 55 cīņās viņš ir piedzīvojis tikai divus zaudējumus, no kuriem vienu pavisam agrīnajā stadijā, vēl 2000. gadā, bet otru no amerikāņa Pola Viljamsa ļoti sīvā un līdzīgā cīņā. Uzvarot sešus pasaules čempionus, Serhio ir guvis virsroku pār tādiem meistariem, kā jau pieminētais Viljamss (revanša cīņā), Kellijs Pavliks un kādreiz ļoti bīstamais ukrainis Sergejs Dzinziruks. Šī būs Martinesa otrā jostas aizstāvēšana.

Protams, ka Migels Kotto ir daudz tituliem bagātāks par savu pretinieku- četri tituli trijos dažādos svaros, deviņas nosargāšanas, un uzvarēto pretinieku sarakstā tādi vārdi, kā Džuda, Moslijs, Majorga un Margarito. Arī naudas Kotto, nacionālais varonis savā dzimtajā salā, ir sapelnījis vairāk, kā tagadējais čempions. Vienīgais bet- divi zaudējumi beidzamajās trijās cīņās, un vieglākā svarā, kā šoreiz!

PROGNOZE: Neskatoties uz to, ka Martiness ir sešus gadus vecāks, es priekšroku atdodu tieši viņam. Manuprāt Serhio, kā Hopkinss savulaik, tikai tagad uzņem pilnus apgriezienus. Viņš alkst titulus un, ko tur slēpt, arī lielos honorārus. Savukārt Kotto savas lielākās un naudīgākās cīņas. liekas, jau ir aizvadījis. Un arī ja runā par svaru! Nedomāju, ka Kotto, kurš uzsāka 63.5 kg spēs pavilkt 72.6 kg, savukārt Martiness ir vidējā svara bokseris no dabas! Domāju, ka Martiness uzvarēs vienbalsīgi pēc punktiem, vai pat nokautēs Kotto, kaut kur sākot no 8-tā raunda. Lieku 80/20 uz Serhio Martinesu!

Video galerija

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­