Sestdienas vakarā Eiropā un agrā svētdienas rītā Štatos notiks vairākas ļoti interesantas cīņas. Vācijā Vladimirs Kļičko kārtējo reizi aizstāvēs absolūtā pasaules čempiona titulu supersmagajā svarā, bet Nevadā, pēc gada pārtraukuma, ringā kāps šodienas pasaules bokseris Nr. 1 Floids "Nauda" Meivezers.

Grand Garden Arena, Lasvegasā, par vakara naglu kļūs cīņa par WBC čempiona jostu pusvidējā (66.6 kg) svarā, starp šī brīža pagaidu čempionu 30-gadīgo amerikāni Robertu Guerero un 7-kārtējo pasaules eksčempionu piecos dažādos svaros, 36-gadīgo Floidu Meivezeru. Floids nav cīnījies vaselu gadu, viņa beidzamā cīņa notika pērnā gada 5. maijā, kad viņš pārliecinoši pieveica puertorikāni Migelu Kotto. Par šo laiku Floids paguva pasēdēt cietumā, nopelnīt kārtējos miljonus, trenēties un, diemžēl, kļūt par gadu vecāks. Savukārt Guerero, pēdējos divpadsmit mēnešos, ir guvis divas nozīmīgas uzvaras pār diviem nopietniem pretiniekiem, turku Aidinu Selčuku un amerikāni Andre Berto.

PROGNOZE: Guerero, tā pat, kā pats Meivezers, līdz šai svara kategorijai izaudzis no pusvieglā (57 kg) svara, bet tomēr Floids izskatās fiziski nobriedušāks un spēcīgākas miesasbūves. Guerero solās presingot un fiziski salauzt Floidu, bet vai viņam pietiks tam spēka!? Diezvai Roberts spēs izbrīnīt Floidu ar savu ātrumu, kura viņam, likās, trūka vēl pusvieglajā svarā. Domāju, ka cīņas likteni noteiks tas, cik labā formā pēc ilgā pārtraukuma ir pats Meivezers, tas arī būs noteicošākais faktors. 70/30 par Floidu!

Citā, šī paša šova, cīņā 32-gadīgais meksikānis Daniels Ponse De Leons centīsies nosargāt savu WBC jostu pusvieglajā (57 kg) svarā, pret savu tuatieti, 27-gadīgo Abneru Maresu. Pats Maress iepriekš ir bijis čempions divos dažādos svaros, un šis būs viņa mēģinājums izcīnīt jostu trešajā svara kategorijā.

PROGNOZE: Ponsem De Leonam ir ļoti augsts nokautu procents, un, bez šaubām, viņš ir sūrs cīnītājs ar spēcīgu raksturu un gribu. Bet vai viņš spēs ar savu spēku neitralizēt Maresa ātrumu? Divi citi superātrie bokseri, Eidriens Broners un Juriorkiss Gamboa, neatstāja Danielam nemazāko iespēju. Katrā ziņā cīņa būs bezkompromisa un ļoti interesanta, jo savā starpā kausies divi meksikāņi! 60/40 par Maresu!

Bet Manheimā, Vācijā, 37 g.v. Vladimirs Kļičko aizstāvēs IBF, WBO un WBA Superčempiona godu supersmagajā (virs 90.7 kg) svarā. Šoreiz par ukraiņa pretinieku kļūs, viņa paša piemeklētais, Vācijā dzīvojušais itālis Frančesko Pjaneta. Bijušais kikbokseris Pjaneta ir uzvarējis tādus pazīstamus bokserus, kā angli Matu Skeltonu, amerikāni Oliveru Makkolu un dienvidāfrikāni Fransuā Botu, tiesa, visiem viņiem toreiz jau bija pāri 40!

PROGNOZE: Krielim Pjanetam, kura augums ir 196 cm un svars ap 110 kg, ir tikai nedaudz vairāk, kā 50% nokautu cīņu bilancē, kas, protams, ir gaužām maz bokserim ar tādiem parametriem. Viņam trūkst ātruma, un arī pretinieku presingam viņš viegli padodās atkāpjoties, bet Vladimiram tik ļoti patīk, kad viņam neuzbrūk un mūk prom. Protams, būtu smieklīgi pieļaut, ka Kļičko jaunākais izvēlēsies sev oponentu, kurš spētu viņu pieveikt, vai pat radītu grūtības sevis piekaušanā. Īsāk runājot, kārtējā butaforija! 90/10- Kļičko!

Video galerija

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­