Naktī uz 14. septembri, slavenajā Lasvegasas kazino MGM Grand, notiks atkārtota Floida Meivezera un Markosa Maidanas cīņa. No šo divu bokseru pirmās tikšanās ir pagājuši četri mēneši un šoreiz pasaules pirmais numurs P4P reitingā, 37-gadīgais Meivezers centīsies nosargāt uzreiz trīs čempiona jostas divās dažādās svara kategorijās- WBA Super un WBC titulus pusvidējā (66.6 kg) svarā, un WBC jostu pirmajā vidējā (69.9 kg) svarā.

Atgādināšu, ka pirmā viņu cīņā, š. g. 5. maijā, satrauca visu boksa pasauli. Meivezers, kurš nebija saskāries ringā ar nopietnām nepatikšanām jau kopš 2002. gada (divas cīņas pret Hosē Luisu Kastijo), izjuta uz savas ādas 30-gadīgā argentīnieša Maidanas neganto agresiju un neatlaidību. Toreiz divi sānu tiesneši atdeva 4 un 6 punktus Meivezeram, bet viens saskaitīja neizšķirtu iznākumu, kas manuprāt bija visobjektīvākais. Floids, nenokāpjot no ringa, apsolīja Markosam revanša cīņu, un, kā redzam, savu solījumu ir turējis. Tātad, kas mūs sagaida šoreiz Vegasas ringā?

PROGNOZE: Nedomāju, ka lielu lomu nospēlēs šeit piesaistītā smagākā svara kategorija. Jā, Meivezers ir augumā garāks, bet starpība nav tik būtiska, kā arī Maidanam, starp cīņām, ir liekais svars, tāpēc pieļauju, ka pirmajā vidējā viņš jutīsies pat vēl ērtāk. Vai mūs sagaida cita taktika, kā iepriekšējā cīņā? Diezvai. Maidana ir vienkārši spiests uzbrukt ar divkāršu jaudu, kāpinot tempu ar katru raundu. Domāju, psiholoģiski viņš tam ir gatavs, tātad būs sagatavojies arī fiziskā ziņā. No Floida varam sagaidīt asāku sagaidošo darbību. Pirmajā cīņā, likās, ka viņš negaidīja tik spraigu ofensiju no Maidanas, tāpēc sagaidīja savu pretinieku, manuprāt, nepietiekami asi.

Tātad. Meivezeram vajag pārvietoties, censties neuzņemt liekus sitienus, pat uz aizsardzību, zibenīgi un spēcīgi jāizdara sagaidošie sitieni, jāpāriet pretuzbrukumos, bet tuvajā distancē jāklinčo un jānotur Maidana. Savukārt Maidanam ir jāuzbrūk no paša pirmā gonga, kāpinot cīņas tempu ar katru raundu, jāizdara spēcīgi sitieni, lai arī nevienmēr precīzi, galvenais lai tie skar Floidu, kā tiešā, tā arī pārnestā nozīmē, un protams, ne uz sekundi Markoss nedrīkst zaudēt koncentrāciju, atceroties par Floida bīstamajiem sitieniem pretkustībā. Domāju, ja cīņa aizritēs visus paredzētos divpadsmit raundus, diezin vai roku pacels Maidanam. Pārāk finansiāli izdevīga ir Meivezera atrašanās boksa troni visām ar to saistītajām personām. Tomēr neizšķirtu iznākumu mēs varam sagaidīt. Katrā ziņā lai Maidana uzvarētu, viņam būs nepieciešams Meivezeru vai nu nokautēt, vai vismaz divas reizes sutīt nokdaunā. Teikšu godīgi, turēšu īkšķus par Markosu Maidanu, tomēr lieku 60/40 uz Meivezeru!

Video galerija

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­