3. maijā, Lasvegasā, 46. reizi savas profesionālās karjēras laikā ringā kāps neapstrīdāmi šodienas pasaules bokseris №1, 37-gadīgais Floids "Nauda" Meivezers. Nu jau gandrīz 18 gadus viņš ir neuzvarēts ringā un, iespējams, ir pelnījis, ka viņu nosauc par visu laiku izcilāko bokseri. Šajā cīņā Floids mēģinās nosargāt savas WBA Super un WBC pusvidējā (66.6 kg) svara jostas. Bet par viņa pretinieku šoreiz ir kļuvis sūrais un kompromisus nemeklējošais argentīnietis, regulārais WBA versijas čempions, 30-gadīgais Markoss Maidana, ar iesauku Ķīnietis.

Ja godīgi, tad sarežģīti ir iedomāties, ar ko Maidana spētu pārsteigt Meivezeru!? Liekas, ka atbilde uz šo jautājumu ir diezgan vienkārša- ne ar ko! Bet boksā, kā zināms, viss nebūt nav tik vienkārši, un kā mēdz izteikties paši bokseri- cīņa cīņai nelīdzinās! Un tas, ka Maidana līdz šim ir piekāpies pretiniekiem par kuriem Floids būtu tikai pasmīkņājis, nebūt nenozīmē, ka Ķīnietis nav spējīgs sagādāt Meivezeram problēmas. Maz ticams, ka Floids uzsāks cīņu kaut kā savādāk, kā viņš to dara parasti- viņš daudz pārvietosies pa ringu, izdarīs zibenīgus ordinārus sitienus un pie katras satuvināšanās centīsies klinčēties. Kā arī Maidana, droši vien, paliks pie savas ierastās taktikas- nepārtraukti dosies uz priekšu un centīsies apbērt pretinieku ar sitieniem. Vēl jo vairāk, ka citu iespēju viņam pieveikt Meivezeru es neredzu.

PROGNOZE: Maidanam ir jāuzbrūk no pirmā līdz pat beidzamajam gongam (ja viņš to, protams, spēs). Viņam nepārtraukti ir jāizdara sitieni, nav obligāti visi precīzi, spēcīgi sitieni pa rokām (bicepsa rajonā) arī padarīs savu darbu. Un akcentam Markosam jāmēģina noķert Floids ar savu firmas labo āķi, pa pusei no sāna/pa pusei no augšas. Ja Maidana ir tam gatavs, tad viņam ir iespēja pamatīgi nogurdināt Floidu. Savukārt, ja Markoss nebūs pietiekami aktīvs, kā nebija Kanēlis Alvarezs cīņā pret Meivezeru, tad Floids viņu izgāzīs un apbērs ar savām ātrajām rokām. Lieku 80/20 uz Meivezeru!

Video galerija

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­