Naktī uz 4. maiju, Lasvegasā, notika cīņa, kura viennozīmīgi radīja izbrīnu visā pasaulē. Ar tādu presingu pasaules P4P reitinga bokseris Nr. 1, 37-gadīgais Floids "Nauda" Meivezers, nebija saskāries jau sen. Galu galā Meivezers uzvarēja un nosargāja savas WBA Super un WBC čempiona jostas pusvidējā (66.6 kg) svarā, tomēr sānu tiesnešu pieraksti bija, maigi izsakoties, ļoti subjektīvi, par ko liecināja publikas reakcija. Katrā ziņā to, ka pūlis apsvilpj pašu Meivezeru, Vegasa neatcerās!

Kā arī tika paredzēts, 30-gadīgais argentīnietis Markoss "Ķīnietis" Maidana uzsāka cīņu ļoti agresīvi. Viņš aktīvi un efektivi izdarīja sitienus pa Floida ķermeni un bieži izsita savu firmas labo svingu, pa laimi Meivezeram, neviens no šiem āķiem viņu nesasniedza. Ceturtajā raundā virs Meivezera labās acs parādījās savainojums. Cīņas pirmā daļa pilnībā piederēja Maidanam.

Otrajā cēlienā Maidana, laikam, sāka pagurt, Meivezers arvien biežāk ieņēma ringa centru. Čempions biežāk un precīzāk sāk apšaudīt pretendentu ar kreisajiem džebiem, abi pretinieki arvien vairāk nonāk klinčā. Maidana turpina aktīvi apstrādāt Floida ķermeni, bet Meivezera sitieni izskatās tīrāki. Maidana joprojām cenšās iespiest pretinieku ringa trosēs, reizēm viņš, kā regbists, burtiski piespiež Floidu pie tām. Ļoti aizraujoša cīņa!!! Tādu spiedienu Meivezers nebija izjutis, iespējams, no 2002. gada cīņas pret Hosē Luisu Kastijo. Atskanot fināla gongam abi bokseri paceļ rokas uzvaras žestā! Tiesnešu verdikts sekojošs- 114:114, un stipri apšaubāmie 116:112 un 117:111, par labu Meivezeram! Viens, maksimums, divi punkti, bet nekādā ziņā ne četri un ne seši! Mans viedoklis- abi bokseri bija pelnījuši neizšķirtu!

"Šī bija saspringta un smaga cīņa", skaidroja Meivezers. "Parasti es cenšos boksēt un pārvietoties pa ringu. Šoreiz to darīt nebija viegli, tāpēc man nācās pakauties. Es sen neesmu saskāries ar tādu presingu!"

Savukārt, Maidana bija mazāk atturīgs savos izteicienos. "Esmu pārliecināts, ka uzvarēju. Floids necīnījās, kā īsts vīrietis! Citi bokseri izrāda viņam pārāk lielu respektu un nav tik agresīvi, kāds biju es. Viņš dominēja dažos raundos, bet lielāko cīņas daļu ringā dominēju es. Es došu viņam revanšu, jo tieši es biju tas, kurš šovakar uzvarēja!"

Uz ko Floids atbildēja. "Es esmu čempions un viņš ir čempions! Ja fani grib redzēt vēl vienu mūsu cīņu, viņi to redzēs!" Pārrunas par revanša cīņu šī gada septembrī jau ir uzsāktas... Starp citu, Floids Meivezers par šo cīņu saņēma minimums 35 mil. dollāru, neskaitot ienākumus no maksas televīzijas. Markosam Maidanam pienācās minimums 1.5 mil. dollāru!

Video galerija

THE TRIBUTE TO MIGUEL COTTO

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­