Nu jau vairāk, kā piecus gadus tiek lēsts par iespējamo gadsimta supercīņu starp Floidu Meivezeru un Meniju Pakjao, bokseriem, kuri visu šo gadu laikā nomaina viens otru pasaules spēcīgākā boksera pozicijā P4P reitingā. Pēdējos pāris gados emocijas saistībā ar šo dueli ir nedaudz rimušas, tā kā faniem sācis likties, ka šie divi meistari nekad tomēr netiksies, vai nu nesadalīs milzīgo honorāru, vai arī neriskēs ar savu reputāciju, zaudējuma gadījumā. Bet šobrīd interese par šo cīņu ir atkal uzvirmojusi, kā nekad iepriekš, jo abi pretinieki jau pat ir nosaukuši konkrētu cīņas datumu!

"Esmu gatavs! Izdarīsim to 2. maijā. Meivezers pret Pakjao!", paziņoja Floids vienā no savām intervijām. Sarunas par cīņas organizāciju tiek vestas jau no 2009. gada beigām. Ļoti tuvu kopsaucējam abas puses bija nonākušas 2010. gada sākumā, kad tika izrunāti visi aspekti, izņemot dopingkontroli. Vienošanās netika parakstīta!

"Es ļoti vēlētos cīnīties pret Pakjao. Mēs centāmies organizēt mūsu cīņu jau pirms vairākiem gadiem, bet tad viņiem radās problēmas ar asins un urīna analīzēm. Esmu gatavs iziet ringā, bet tikai vienlīdzīgos apstākļos", skaidro Meivezers. "Puiši (uzrunā Pakjao un viņa promouteri Bobu Arumu), pietiek jaukt prātu man un visiem boksa faniem, jūs izvairaties no mūsu cīņas jau vairākus gadus. Toreiz es jums piedāvāju 40 miljonus dollāru, bet kopš tā laika Menijs jau divas reizes ir piedzīvojis zaudējumus, no Markesa un Bredlija. Tagad jūsu reitingi maksas televīzijā ir krasi sarukuši, un jūs pieprasāt no manis to pašu summu!? Tad uzrīkojam šo cīņu 2. maijā, visiem boksa faniem par prieku!" Uz jautājumu, kas īsti motivē Floidu šai cīņai, čempions atbildēja, "Es zinu, ka esmu klasi augstāks par viņu, bet līdzjutēji grib redzēt mūsu cīņu, un es triumfēšu tajā."

Menijs Pakjao šajā sakarā izsakās līdzīgi, bet tikai no savas pozīcijas. "Floids ir strupceļā! Tagad viņam nav kur mukt un nāksies cīnīties ar mani! Es darīšu visu, lai padarītu šo cīņu maksimāli aizraujošu, bet mēs visi zinām Meivezera cīnīšanās stilu. Lielākā daļa viņa cīņu, ja ne visas, padara mūs miegainus. Nedomāju, ka viņš iesaistīsies ar mani īstā kaujā. Es nepārtraukti sekošu viņam, ja gadījumā Floids izdomās mukt no manis pa visu ringu. Mēs izstrādāsim teicamu taktisko plānu cīņai pret Floidu!"

Ja godīgi, personiski es ar pūlēm saskatu šīs cīņas realizēšanu dzīvē. Noticēšu, tikai, kad redzēšu abus bokserus ringā, iepretīm vienu otram. Un ja pat šis šovs notiks, tad, atklāti runājot, šaubos, ka cīņa izvērtīsies patiesi aizraujoša, pārāk atšķirīgi Floids un Menijs ir savos boksēšanās stilos. Starp citu, no maksas televīzijas tiek plānots ievākt ap 250 miljoniem dollāru, no kuriem vairāk, kā 100 miljoni iekritīs Meivezera kontā, neatkarīgi no cīņas iznākuma. Arī bukmeikeri par favorītu uzskata Floidu. Gaidīsim 2. maiju...

Video galerija

MICHAEL MOORER- 50!!!

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­