Kārtējajā supercīņu vakarā, šoreiz tika iekļautas divas čempioncīņas pirmajā vidējajā svarā (69.9 kg) Jaunais talants no Meksikas, 21 g. v. Sauls Alvarezs, 2011. gadā ESPN kanāla atzītā Gada Uzlecošā Zvaigzne, aizstāvēja savu WBC versijas titulu, vienbalsīgi pieveicot leģendāro Šeinu Mosliju. Cīņas otrajā pusē sāka arvien vairāk izzīmēties 19 gadu vecuma starpība starp abiem pretiniekiem (Moslijam šogad paliks 41!), bet neskatoties uz to Šugar Šeins brīžiem demonstrēja neticamu roku ātrumu. Brīnišķīga cīņa!!!

 

Vakara nagla, gada super cīņa starp Flojdu Mejvezeru un Migelu Kotto, par Kotto piederošo WBA jostu, kas šajā gadījumā vairs nebija tik aktuāli. Flojds vēlreiz pierādīja to, ka ir Bokseris Nr.1 uz planētas. No nepārtrauktajiem brāzmainajiem puertorikāņa uzbrukumiem viņš pat nesteidzās izvairīties, tieši otrādi; piespiezdams muguru ringa trosēm vai stūriem, viņš, burtiskā veidā, pārsita visus pretinieka uzbrukumus. Sānu tiesneši atdeva 8 un divi pa 6 punktiem, es notiesāju 4 punktus par labu Mejvezeram. Visa pasaule ar nepacietību gaida megacīņu starp diviem neapstrīdamiem modernā boksa līderiem- Flojdu Mejvezeru un Meniju Pakjao. Ar visām manām simpātijām pret Meniju, grūti saskatīt, kādā veidā viņš varētu uzvarēt Flojdu.

Video galerija

MICHAEL MOORER- 50!!!

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­