Šodien, 18. decembrī, Kubas pilsētā Olhuinā no sirds lēkmes miris 1996. gada Atlantas Olimpisko Spēļu sudraba medaļas ieguvējs Arnaldo Mesa.

Arnaldo Mesa piedzima 1967. gada 6. decembrī Olhuinā, Kubā. Amatieru ringā Mesa cīnījās pirmajā pusvieglajā (54 kg) un pusvieglajā (57 kg) svaros. Tehnisks kreilis ar ļoti labu distances izjūtu un vieglu kāju darbību, Arnaldo piecas reizes kļuva par Kubas nacionālo čempionu. 1986. gadā Rino, Nevadas štatā, ASV, Mesa izcīna pasaules čempionāta bronzas medaļu, pusfinālā sīvā cīņā piekāpjoties nākamajam čempionam un nākotnes pasaules čempionam profesionāļiem, Munam Sungkilam no Dienvidkorejas. 1989. gadā pasaules čempionātā Maskavā, svarā līdz 57 kg, Mesa atkal izcīna bronzu, šoreiz pēc punktiem piekāpjoties nākamajam čempionam, krievam Airatam Hamatovam. Arī 1991. gadā Sidnejā, Arnaldo paliek ar pasaules čempionāta bronzu. 1991-jā un 1995-jā, Mesa uzvar Panamerikas Spēlēs, bet 1996. gadā izcīna sudraba medaļu Olimpiādē Atlantā, pusfinālā uzveicot Eiropas un pasaules čempionu Raimkulu Malahbekovu no Krievijas, bet finālā pēc punktiem piekāpjoties ungāram Ištvanam Kovačam, kurš vēlāk kļuva arī par pasaules čempionu profesionāļiem.

No pagājušās nedēļas nogales, eksbokseris bija ievietots dzimtās pilsētas slimnīcā. Šodien pa dienu notika infarkts, no kura apstājās Arnaldo sirds. Arnaldo Mesam bija 46 gadi!

Video galerija

THE TRIBUTE TO MIGUEL COTTO

Visi video uz mūsu mājas lapā

Mūsu draugi

TM SecuretyCaramelito PromotionsSIA Enerego KomplekssGros AutoJāņa Roviča Boksa KlubsJurmala - Pilsēta uz viļņemLegenda - Boksa klubsMV MarisTukuma Braļi

­